 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 12-02-2026 17:45 | okragly (21676 punktów) | punkt widzenia
1 na 1 |
Zgodnie z fizyką, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia  tu wszyscy mieli taki sam punkt siedzenia, stąd i widzenia, stąd był raj dlatego w raju nie było hierarchii, prawa, policji, więzień, patoelit, indoktrynacji, manipulacji, .. z prawa fizyki, mieliśmy taki sam punkt widzenia i siedzenia, byliśmy jednością, jednym organizmem, jednym ciałem | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Zgodnie z fizyką, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia> tu wszyscy mieli taki sam punkt siedzenia, stąd i widzenia, stąd był raj> dlatego w raju nie było hierarchii, prawa, policji, więzień, patoelit, indoktrynacji, manipulacji,> ..> z prawa fizyki, mieliśmy taki sam punkt widzenia i siedzenia, byliśmy jednością, jednym organizmem,> jednym ciałemnasz pan usazyd, wzór do którego dążymy, z powodu ogromnych odległości tych punktów fizycznych w USA (punkt siedzenia psychopaty Muska od punktu widzenia bezdomnego) się rozpadnie albo dla swojego poratowania spowoduje wojnę światową, wtedy nas, jego wiernych psów, libków niedorozwojków pośle na stracenie czysta fizyka, my z naszym bogiem, indywidualne, wolne, własne elektrony, jesteśmy bez szans tak my libki, psy pana, wymrzemy szybciej niz myślałem
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Zgodnie z fizyką, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ładnie to przedstawił Protagoras (450 r.pne St. Grecja) mówiąc "człowiek jest miarą wszystkiego" że nie istnieje jedna, obiektywna prawda dostępna dla wszystkich w ten sam sposób.
To, co jest sprawiedliwe w jednym państwie, może być niesprawiedliwe w innym, zależnie od tego, co dana społeczność uzna za korzystne.
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
2 na 2 | Duch Prawdy (14788 punktów) | > Zgodnie z fizyką, punkt widzenia zależy od punktu siedzeniaFizyka nie ma nic do rzeczy, dwie osoby siedzące w tym samym miejscu mogą mieć różne punkty widzenia. > tu wszyscy mieli taki sam punkt siedzenia, stąd i widzenia, stąd był rajBłędny wniosek wynikający z błędnego założenia. patrz wyżej > dlatego w raju nie było hierarchii,Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt. > prawa,Nieprawda, w świecie zwierząt obowiązują prawa przyrody. > policji,Nieprawda, w stadach są osobnicy, którzy pilnują porządku. > więzień,Nieprawda, są zwierzęta, które zwabiają w pułapki, np. pająki. > patoelit,Nie było ludzi, więc nie było patoelit. Człowiek nigdy nie był w raju, wygnanie z raju to przenośnia mówiąca, że zwierzę stało się człowiekiem. > indoktrynacji, manipulacji,jw. > z prawa fizyki, mieliśmy taki sam punkt widzenia i siedzenia, byliśmy jednością, jednym organizmem,Bzdury, każdy jest osobnym organizmem. Jesteś bardzo niewykształcony. > jednym ciałemBzdury. jw. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Zgodnie z fizyką, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia> Fizyka nie ma nic do rzeczy, dwie osoby siedzące w tym samym miejscu mogą mieć różne punkty widzenia.często uczestnicy wypadków, to samo zdarzenie inaczej widzą punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dodałbym że można miec różne okulary (w tym różowe) > >tu wszyscy mieli taki sam punkt siedzenia, stąd i widzenia, stąd był raj> Błędny wniosek wynikający z błędnego założenia. patrz wyżejAmisze maja jednakowy punkt siedzenia i widzenia, podobnie może być w zakonie, rodzinie > >dlatego w raju nie było hierarchii,> Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.to jaka jest w mrowisku? my stoimy wyżej, mamy 10 X większe mózgi niż szympans i mamy mowę  która służy do komunikacj, porozumieniu  tu nie ma hierarchii (ten pan po lewej to nasz Konopka, wierzy w indywidualizm, wolność) > >z prawa fizyki, mieliśmy taki sam punkt widzenia i siedzenia, byliśmy jednością, jednym organizmem,> Bzdury, każdy jest osobnym organizmem. to jest jeden organizm, ich serca biją jednym rytmem > Jesteś bardzo niewykształcony.wykształcenie to bzdura  , w raju nie występowało > >jednym ciałem> Bzdury. jw.czy w KK się nie mówi że żona i mąż są jednym ciałem? albo kk to jedno ciało? w raju to było całe stado, żyli od urodzenia do śmierci w jednym organizmie, komunie dusz i serc
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | > >Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> to jaka jest w mrowisku?Nie kłam, że cię to interesuje, masz zamknięty umysł, żyjesz w iluzji. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
| |  | 2 na 2 | Lolek_Salambek (2665 punktów) | >>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt. >to jaka jest w mrowisku?
---------------------
Hierarchia w mrowisku jest bardzo uporządkowana i opiera się na podziale ról między różne typy mrówek. Oto najważniejsze poziomy tej struktury:
1. Królowa (samica rozrodcza) • Najważniejsza w kolonii.
2. Robotnice • To bezpłodne samice, które stanowią większość kolonii.
3. Żołnierze (jeśli występują u danego gatunku) • To specjalny typ robotnic o większych głowach i silnych żuwaczkach. • Ich zadaniem jest obrona mrowiska przed drapieżnikami i wrogimi koloniami.
4. Samce • Pojawiają się tylko w określonym czasie (np. w okresie godowym). • Ich jedyną rolą jest zapłodnienie królowej. • Po spełnieniu tej funkcji zazwyczaj szybko giną.
Jak działa ta hierarchia? Nie ma tu "szefa" w ludzkim sensie - kolonia działa jak jeden organizm.
Jest to zatem podział ról wyrażający swoistą hierarchię - bardzo nietypową w ludzkim rozumieniu ).
S pozdravem
Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> >to jaka jest w mrowisku?> ---------------------> Hierarchia w mrowisku jest bardzo uporządkowana i opiera się na podziale ról między różne typy mrówek. Oto najważniejsze poziomy tej struktury:> 1. Królowa (samica rozrodcza)> • Najważniejsza w kolonii.podobnie jest u ludzi, macica jest najważniejsza, w raju rządziła  rajska królowa albo ta  po prostu boginia (tak wyglądała królowa w rajskim mrowisku) > 2. Robotnice> • To bezpłodne samice, które stanowią większość kolonii.> 3. Żołnierze (jeśli występują u danego gatunku)> • To specjalny typ robotnic o większych głowach i silnych żuwaczkach.> • Ich zadaniem jest obrona mrowiska przed drapieżnikami i wrogimi koloniami.mrowisko to jeden organizm, człowiek to jeden organizm, królowa to macica, żołnierze u człowieka to ramiona a robotnice to nasze ręce, mięśnie każdy organizm ma w sobie wyspecjalizowane narządy, co nie znaczy że mamy hierarchię, że mam papieża, biskupów, arcybiskupów, kardynałów, proboszcza i ja, zagubiona owieczka > 4. Samce> • Pojawiają się tylko w określonym czasie (np. w okresie godowym).rolnicy zabijają samce, są trutniami, może dlatego wśród nas samców były wojny, żebyśmy się sami pozabijali? > • Ich jedyną rolą jest zapłodnienie królowej.tak też sadzą rolnicy, zabijając knury, ogiery, byki, koguty, ... najlepszym filmem jaki oglądałem była SEKSMISJA
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> >to jaka jest w mrowisku?> Nie kłam, że cię to interesuje, masz zamknięty umysłmam umysł okrągły 
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | |  | 4 na 4 | Duch Prawdy (14788 punktów) | > >>>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> >>to jaka jest w mrowisku?> >Nie kłam, że cię to interesuje, masz zamknięty umysł> mam umysł okrągłyZgadza się, w kółko to samo. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> >>>to jaka jest w mrowisku?> >>Nie kłam, że cię to interesuje, masz zamknięty umysł> >mam umysł okrągły> Zgadza się, w kółko to samo.bo prawda jest JEDNA  zobacz, dzięki mnie nabijasz sobie punkty, przyczep sie do kogoś innego  , zobaczymy jak ci pójdzie.
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | > >>>>>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> >>>>to jaka jest w mrowisku?> >>>Nie kłam, że cię to interesuje, masz zamknięty umysł> >>mam umysł okrągły> >Zgadza się, w kółko to samo.> bo prawda jest JEDNA  W twoim przypadku, zapętlony.  > zobacz, dzięki mnie nabijasz sobie punkty, przyczep sie do kogoś innego , zobaczymy jak ci pójdzie.Chciałbyś nikogo nad sobą nie mieć, żeby rozsiewać antypolską propagandę, niedoczekanie putinowski pachołku. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>>>>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> >>>>>to jaka jest w mrowisku?> >>>>Nie kłam, że cię to interesuje, masz zamknięty umysł> >>>mam umysł okrągły> >>Zgadza się, w kółko to samo.> >bo prawda jest JEDNA  > W twoim przypadku, zapętlony.  czysta fizyka, umrzesz, składniki pokarmowe z twojego ciała pobiora robaki, robaka zje ptak, którego zje nowy duch, który zasili korzenie drzewa na cmentarzu, którego owoce zje ptak, którego zje nowy nowy duch. Jesteśmy zapetleni, my libki niedorozwojki tego nie rozumiemy, dlatego liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), to śmierć nas, libków niedorozwojków > >zobacz, dzięki mnie nabijasz sobie punkty, przyczep sie do kogoś innego , zobaczymy jak ci pójdzie.> Chciałbyś nikogo nad sobą nie mieć, żeby rozsiewać antypolską propagandę, niedoczekanie putinowski pachołku. propaganda usazyda, który barbarzyńsko napadł na Iran, jesteś śmierć niosącym duchem gada usażyda
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | > >>>>>>>Nieprawda, hierarchia jest powszechna w świecie zwierząt.> >>>>>>to jaka jest w mrowisku?> >>>>>Nie kłam, że cię to interesuje, masz zamknięty umysł> >>>>mam umysł okrągły> >>>Zgadza się, w kółko to samo.> >>bo prawda jest JEDNA  > >W twoim przypadku, zapętlony.  > czysta fizyka, umrzeszpsychika i biologia misiu > >>zobacz, dzięki mnie nabijasz sobie punkty, przyczep sie do kogoś innego , zobaczymy jak ci pójdzie.> >Chciałbyś nikogo nad sobą nie mieć, żeby rozsiewać antypolską propagandę, niedoczekanie putinowski pachołku.> propaganda usazyda, który barbarzyńsko napadł na Iran, jesteś śmierć niosącym duchem gada usażydaPolska to nie USA misiu, a barbarzyńcy w Iranie zabili tysiące Irańczyków protestujących przeciwko barbarzyńskim rządom. Wszystko ci się pokićkało misiu. Barbarzyńcy w Iranie zabijają za kosmyk włosów. DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|