>Baptyści mnie prawie udusili. Osądzali wszystkich. W końcu udało mi się uciec, mając około 15 lat. >Mam teraz 76 lat i kocham Boga, szanuję Jezusa. Wierzę w reinkarnację i nie osądzam innych. Jeśli >mam coś do powiedzenia, mówię to Bogu.
------------
A gdzie Twoje jakies pytanie w tym zakresie ?
O czym chcesz dyskutowac na tym watku ?
S pozdravem
Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne
|