Ciekawi mnie, jak ludzie wierzący w wieczną karę mogą ją usp 1 na 1
Wydaje się to po prostu najbardziej oczywistą metodą kontroli, ale jestem ciekaw, co sądzą ludzie, którzy w to wierzą? Ponieważ nie miałem okazji rozmawiać o tym z wieloma osobami.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Wydaje się to po prostu najbardziej oczywistą metodą kontroli, ale jestem ciekaw, co sądzą ludzie, >którzy w to wierzą? Ponieważ nie miałem okazji rozmawiać o tym z wieloma osobami.
--------------------
Ciekawe jest to co piszesz ale.......:
• nie za bardzo wiem co "Pan Poeta miał na myśli" ☹
• możesz jakoś rozwinąć, opis kwestii, które Cię intrygują?
S pozdravem
Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne