Cześć wszystkim, właśnie dostałem bardzo ekscytującą wiadomość, że zostanę tatą! To moje pierwsze dziecko z żoną, więc zrobię to, co robię z prawie wszystkim w życiu, czyli znajdę książkę o ciąży, a nawet kilka, i je przeczytam.
Czy ktoś ma jakieś dobre sugestie dotyczące ciąży i tego, czego się spodziewać, co jest normalne, a co powinno być sygnałem ostrzegawczym i tym podobne? Wszelkie sugestie będą bardzo pomocne, z góry dziękuję!! |