jeśli jesteś nienormalny, w sensie bardzo zdolny, dla ciebie hameryka jest marzeniem, dla mnie mniej niz przeciętnego, to praca niewolna, np. przy budowie wieży trumpa, czyszczeniu z azbestu po runięciu dwóch wież, czy mycie dup usazydom.
Ameryka musi umrzeć, choć ma wsystkie dobra świata np gaz, ropę, czarnoziemy, mądrych ludzi czyli liberałów, jest wyspą której nikt nie zagraża, musza wymrzeć, za duzo tam libków (niedorozwojków) mądrych ludzi.
|