Dawno się nie udzielałem na forum PR. Co wcale nie znaczy, że tutaj nie zaglądam szukając ciekawych tematów, mądrych ludzi. Niestety czytam badziewie z dupy wzięte. Na dzień dzisiejszy, z inteligentnych forumowiczów widzę Szarleya i Ty Draniu. Nie biorę pod uwagę Okrągłego. A gdzie reszta? Gdzie Andrzej51, Wenancjusz, Drobner, Jad i jeszcze paru innych, których wpisy czytywało się z największą przyjemnością. Ale ponoć wszystko schodzi na psy. Szkoda tego forum, moim zdaniem najlepszego portalu społecznościowego. |