Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co się porobiło z tym alitarnym forum?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
17-04-2026 18:51Berzerac (5671 punktów)Co się porobiło z tym alitarnym forum?
Ocena 2 na 4
Dawno się nie udzielałem na forum PR. Co wcale nie znaczy, że tutaj nie zaglądam szukając ciekawych tematów, mądrych ludzi. Niestety czytam badziewie z dupy wzięte. Na dzień dzisiejszy, z inteligentnych forumowiczów widzę Szarleya i Ty Draniu. Nie biorę pod uwagę Okrągłego. A gdzie reszta? Gdzie Andrzej51, Wenancjusz, Drobner, Jad i jeszcze paru innych, których wpisy czytywało się z największą przyjemnością. Ale ponoć wszystko schodzi na psy. Szkoda tego forum, moim zdaniem najlepszego portalu społecznościowego.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lolek_Salambek (2665 punktów)
> Niestety czytam badziewie z dupy wzięte. Na dzień dzisiejszy, z inteligentnych forumowiczów widzę Szarleya i Ty Draniu. Nie biorę pod uwagę ....

------------

Czyzbys byl zwolennikiem JEDYNIE SLUSZNYCH RACJI czyli TWOICH

?

Moze daj szanse maluczkim, ktory wysmukuja sie z Twoich wizji JEDYNIE SLUSZNYCH RACJI I DEFINICJI



?


S pozdravem
Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia
Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzamSIĘw swoim AGNOSTYCYŹMIE
18-04-2026 11:22 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Moze daj szanse maluczkim, ktory wysmukuja sie z Twoich wizji JEDYNIE SLUSZNYCH RACJI I DEFINICJI
>

>

>?
>
S pozdravem

>Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia
>Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzamSIĘw swoim AGNOSTYCYŹMIE

niestety nowi forumowicze nie napawają mnie optymizmem. Oczywiście nie można uogólniać, ale większość wątków mam wrażenia tworzy AI.
okragly (21676 punktów)
>Dawno się nie udzielałem na forum PR. Co wcale nie znaczy, że tutaj nie zaglądam szukając ciekawych
>tematów, mądrych ludzi. Niestety czytam badziewie z dupy wzięte. Na dzień dzisiejszy, z
>inteligentnych forumowiczów widzę Szarleya i Ty Draniu. Nie biorę pod uwagę Okrągłego. A gdzie
>reszta? Gdzie Andrzej51, Wenancjusz, Drobner, Jad i jeszcze paru innych, których wpisy czytywało się
>z największą przyjemnością. Ale ponoć wszystko schodzi na psy. Szkoda tego forum, moim zdaniem
>najlepszego portalu społecznościowego.
jest miło, że umieściłeś mój nick w tym panteonie, szkoda że nie ma w nim chętnie racjonalistki. Wszystko tu (fR) jest zgodnie z naszymi poglądami czyli RACJONALIZM
taka jest FIZYKA, faza życia fR, do póki my żyjemy forum będzie trwać, umrze z nami, jest przesądzone, mimo to byłoby miło gdybyś częściej się udzielał, nic to nie zmieni, ale wiesz,.. będzie przyjemniej

Okrągły z definicji jest idealny


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365