Racjonalista - Strona głównaDo treści
kiedy słońce było bogiem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
02-05-2026 12:38okragly (21676 punktów)kiedy słońce było bogiem
Ocena 1 na 1
w raju to wspólnota (komuna) była bogiem,



dzisiaj, u nas libków, to ja okragly libekniedorozwojek (indywidualny, wolny, własny) jestem bogiem,
to zaprzeczenie naszej istoty (ustawień fabrycznych), to jak sadzenie cebuli korzeniami do słońca, dlatego musimy umrzeć (wyznawcy liberalizmu, libki niedorozwojki)

zmiana paradygmatów (na prawdziwe, gdzie cebulę sadzi się korzeniami do ziemi) będzie miała ogromne znaczenie, cebula będzie rosła, rozmnażała sie jak głupia

prawa człowieka przestaną istnieć
tak jak cebula nie ma praw, są tylko prawa przyrody
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2907 punktów)
>w raju to wspólnota (komuna) była bogiem,
>dzisiaj, u nas libków, to ja okragly libekniedorozwojek (indywidualny, wolny, własny) jestem bogiem,
>to zaprzeczenie naszej istoty (ustawień fabrycznych), to jak sadzenie cebuli korzeniami do słońca,
>dlatego musimy umrzeć (wyznawcy liberalizmu, libki niedorozwojki)
>zmiana paradygmatów (na prawdziwe, gdzie cebulę sadzi się korzeniami do ziemi) będzie miała ogromne
>znaczenie, cebula będzie rosła, rozmnażała sie jak głupia
>prawa człowieka przestaną istnieć
>tak jak cebula nie ma praw, są tylko prawa przyrody
>

Zamiast cebuli lepiej sadzić czosnek, czosnek to ulubione warzywo 'braci czosnkowych'
- poza tym czosnek wykazuje właściwości antybakteryjne i działa przeciw wirusom, panuje przekonanie, że jest skuteczny na syndrom mniemanologii .
04-05-2026 17:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>prawa człowieka przestaną istnieć
>>tak jak cebula nie ma praw, są tylko prawa przyrody
>Zamiast cebuli lepiej sadzić czosnek,
posadziłem

>czosnek to ulubione warzywo 'braci czosnkowych'
też moje ulubione

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365