Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pani sprzątająca

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-05-2026 13:48septim (-3 punktów)
(zablokowany)
Pani sprzątająca
Cześć, niedługo zaczyna u mnie pracować pani sprzątająca i mam mnóstwo pytań, bo nigdy nie miałam takiej pomocy. Jak wygląda u Was zakres obowiązków i czy są miejsca w domu, które sprzątacie wyłącznie same? Zastanawiam się też nad wyceną przy moich środkach czystości oraz nad tym, czy mycie wielkich okien liczy się jakoś ekstra. Czy proszenie o wstawienie naczyń do zmywarki albo ogarnięcie chaosu w zabawkach dzieci to standard, czy przesada?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

metras (12 punktów)
(zablokowany)
>Cześć, niedługo zaczyna u mnie pracować pani sprzątająca i mam mnóstwo pytań, bo nigdy nie miałam
>takiej pomocy. Jak wygląda u Was zakres obowiązków i czy są miejsca w domu, które sprzątacie
>wyłącznie same? Zastanawiam się też nad wyceną przy moich środkach czystości oraz nad tym, czy mycie
>wielkich okien liczy się jakoś ekstra. Czy proszenie o wstawienie naczyń do zmywarki albo ogarnięcie
>chaosu w zabawkach dzieci to standard, czy przesada?
Pani przychodzi do nas 3 razy w tygodniu. Standardowo: sprząta kurze, wyciera fronty szafek, odkurza, myje podłogę, czyści wszystkie sprzęty: piekarnik, tm, tv, głośniki itp... sprząta dwie łazienki, wszystkie lustra, wanna i prysznic...
Raz w tygodniu myje wszystkie okna a mamy ich bardzo dużo; ogarnia również zmywarkę- albo wkłada naczynia albo wyjmuje i rozkłada w szafkach już czyste.
Nie układa mi ubrań w garderobie i raczej nie chciałabym, żeby to robiła.
Tak jak wspomniałam, trzy razy w tygodniu ogarnięcie całego domu- dół i piętro zajmuje około 2,5h
Rozliczamy się co miesiąc na podstawie fv, bo Pani pracuje w firmie sprzątającej. Mogę polecić taką firmę w Gdańsku luxusclean.pl/sprzatanie-mieszkan-i-domow/

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365