>>jaka jest alternatywa geopolityczna dla Polski? >>Pytam bo nie wiem, a nie pytam by się wymądrzać. >> >Alternatywą jest powrót do poprzedniej alternatywy, czyli bić Niemców, tak żeby się Brytyjczycy, Francuzi i Żydzi amerykańscy cieszyli. > Ty to masz poczucie humoru. A tak na poważnie to czy Niemcy nie przeszły "gruntownej przebudowy", która unicestwiła w Niemcach ich imperialne żądze, nawet mimo planów rozbudowy ich wojsk konwencjonalnych, których zakładanym celem ma być skuteczne odstraszanie Rosji, lub podjęcie z Rosją walki na wschodniej flance? .
|