>Mnie się rozbudowa niemieckich zdolności wojskowych nie podoba.
Bo jesteś sterowany nienawiścią.
>Jestem całkowicie przeciwny umożliwianiu Niemcom i Japończykom zbrojenie się. W mojej ocenie >ich >militaryzm już się wykazał na arenie światowej.
Wykazał to się akurat militaryzm Żydów amerykańskich i brytyjskich. Pokonali symbiozę Żydów niemieckich i Niemców, przejęli ZSRR w 1937 roku. Gdyby nie wymordowano Żydów zdrajców, to dzisiaj bylibyśmy parobkami Żydów amerykańskich i brytyjskich.
>Polska zmienia sojusze, by dalej trwać na mapie świata? >Czy jednak wystarczy bronić status quo? >
Polska niczego nie zmieniała i nie będzie zmieniać. Obce wrogie nam agentury rozgrywają nas na "patriotę", metodą na dobrego i złego gliniarza oraz na "katolika". Masz mentalność lokajską i tu masz problem.
|