>Mnie się rozbudowa niemieckich zdolności wojskowych nie podoba. >Jestem całkowicie przeciwny umożliwianiu Niemcom i Japończykom zbrojenie się. W mojej ocenie ich militaryzm już się wykazał na arenie światowej. ------------ Szanowny Kautilja - a jak w tym kontekście oceniasz polonizacje Ukrainy przez wieki? MR Chmielnicki to "spadł z choinki" czy stala za nim duza czesc Ukrainy?
>Alternatywa, o której jest ten wątek, według mnie nie istnieje. Dlatego zgłosiłem się do racjonalistów z tytułowym pytaniem. Dlaczego? Bo wiem, że są wśród racjonalistów ludzie myślący i mądrzejsi ode mnie, więc może mają jakąś opcję na myśli. ---------------- Kautilja - niechybnie jestem głupszy od Ciebie ale.....: - apeluje o chrzescijanska cnote - POKORE ! - może to jednak Niemcy sa nam bardziej potrzebni niż na odwrot? - myślisz ze dziś Niemcy oczekują od nas "gwarancji wsparcia militarnego" jakby cos, czy raczej na odwrot?
S pozdravem
Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia
Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE ! |