>>Mnie się rozbudowa niemieckich zdolności wojskowych nie podoba. >Bo jesteś sterowany nienawiścią. . Po prostu wyciągam wnioski. I dziwi mnie, że Ty nie podzielasz w tej kwestii mojego zdania. . >>Jestem całkowicie przeciwny umożliwianiu Niemcom i Japończykom zbrojenie się. W mojej ocenie >ich >militaryzm już się wykazał na arenie światowej. >Wykazał to się akurat militaryzm Żydów amerykańskich i brytyjskich. >Pokonali symbiozę Żydów niemieckich i Niemców, przejęli ZSRR w 1937 roku. >Gdyby nie wymordowano Żydów zdrajców, to dzisiaj bylibyśmy parobkami Żydów amerykańskich i brytyjskich. . Dużo uwagi poświęcasz Niemcom i Żydom niemieckim. A jak to było z Japonią, według wersji, którą opracowałeś? .
|