> A idąc o krok dalej to uważam, że Ty i tak przeceniasz siłę wpływu USA na strukturę systemu >porządku międzynarodowego. Ośrodków siły, które kształtują system zawsze było i jest i zapewne >będzie więcej niż jeden czy dwa. >
Żydzi amerykańscy utracili siłę wpływu przez to, że im wymordowano Żydów zdrajców. Zniszczono żydowską sieć, która jakby nas oplotła, to już nigdy byśmy się z niej nie uwolnili. Możemy bezradnie obserwować, jak ich demokracja niszczy lokalne inteligencje. Demokratyczne debilstwo wyzbyło się ojcowizn i zadłuża przyszłe pokolenia. |