>>> ........ Ale ma dwie uwagi:..... >>---------------- >>Kautilja - bardzo proszę >>😊 >. >Czyli mam zaszczyt rozmawiać i z Tobą, i z Twoim kolegą GPT. OK. Rozumiem.😊
------------ Kautilja - powiem tak: * "zaszczyt" - piękna figura retoryczna 😀 * GPT - narzędzie poznawania świata jak wiele innych; ma swoje "zady i walety"; a i owszem a i tak używam - masz z tym jakiś problem? * na pozostałe Twoje uwagi mogę odpowiedziec wspierajac moja słaba wiedze w tym zakresie m. in. GPT - ma tak być czy nie?
S pozdravem
Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia
Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE ! |