>Kautilja - powiem tak: >* "zaszczyt" - piękna figura retoryczna 😀 >* GPT - narzędzie poznawania świata jak wiele innych; ma swoje "zady i walety"; a i owszem a i tak używam - masz z tym jakiś problem? >* na pozostałe Twoje uwagi mogę odpowiedziec wspierajac moja słaba wiedze w tym zakresie m. in. GPT - ma tak być czy nie? . Pogadać zawsze można, i nie mam z tym żadnego problemu, że wspierasz się GPT. Grunt to wzajemne zrozumienie. Nie może być tak, że się nie rozumie tego co pisze druga osoba. Czyli koniecznym jest uważne czytanie ze zrozumieniem, by na przykład nie gadać w kółko tego samego, itd. Także oczekuję konkretnych kontrargumentów na to co napisałem w poprzednim poście. . Pozdrawiam
|