>Pogadać zawsze można, i nie mam z tym żadnego problemu, że wspierasz się GPT. Grunt to wzajemne zrozumienie. Nie może być tak, że się nie rozumie tego co pisze druga osoba. Czyli koniecznym jest uważne czytanie ze zrozumieniem, by na przykład nie gadać w kółko tego samego, itd.
-----------
Kautilja - powiem tak:
* podzielam Twoje spojrzenie wyrażone jak wyżej 😀
* ten się nie myli co nic nie robi 😀
S pozdravem
Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia
Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE ! |