>>Pogadać zawsze można, i nie mam z tym żadnego problemu, że wspierasz się GPT. Grunt to wzajemne zrozumienie. Nie może być tak, że się nie rozumie tego co pisze druga osoba. Czyli koniecznym jest uważne czytanie ze zrozumieniem, by na przykład nie gadać w kółko tego samego, itd. >----------- >Kautilja - powiem tak: >* podzielam Twoje spojrzenie wyrażone jak wyżej 😀 >* ten się nie myli co nic nie robi >😀 . Czyli mam rozumieć, że się nie odniesiesz do przytoczonych przeze mnie argumentów? Szkoda. Wiedz, że według mnie korzystać z pomocy AI to żadna ujma. .
|