> Czyli mam rozumieć, że się nie odniesiesz do przytoczonych przeze mnie argumentów? Szkoda. Wiedz, że według mnie korzystać z pomocy AI to żadna ujma.--------------- Kautilja - być może się odniosę a być może nie? Sam nie wiem ? Nie podchodzę do tego ambicjonalnie w kategoriach ujmy etc. Chodzi o to, że nie jestem pewien czy mam ochotę dalej brnąć w tę tematykę bo nie wywołuje ona we mnie jakiejś szczegolnej "namietnosci" (po czesci jestem zmeczony tematyka polityki a zwlaszcza polituki miedzynarodowej) 
Tak to wyglada na chwile obecna
Ale miło, ze zadales to pytanie.  S pozdravemZwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpieniaIm więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE ! |