> >Chodzi o to, że nie jestem pewien czy mam ochotę dalej brnąć w tę tematykę bo nie wywołuje ona we mnie jakiejś szczegolnej "namietnosci" (po czesci jestem zmeczony tematyka polityki a zwlaszcza polituki miedzynarodowej)> > > .> Przyjąłem do wiadomości.  > Gdybyś jednak odzyskał zainteresowanie tematem to wiedz, że ja w tej materii zawsze jestem gotowy do dyskusji.----------------- Jasne, że ciemne 😊 Jak to mawiali towarzysze radzieccy: "pożywiom, uwidim" 😊 S pozdravemZwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpieniaIm więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE ! |