> >"Rosja i Chiny ......., ale łączy ich też taki cel, który jest celem strategicznym, i wobec którego wiele innych celów to rzecz wtórna" - czyli jaki cel masz na myśli bo już się zgubiłem? ☹> >Ograniczanie wpływów Stanów Zjednoczonych i szerzej Zachodu> >?> .> Dokładnie tak. To wielopiętrowe zagadnienie.----------------- No to się dogadaliśmy jak Czerwona Władza ze stroną NSZZ przy Okrągłym Stole   S pozdravemZwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpieniaIm więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE ! |