>>>Ograniczanie wpływów Stanów Zjednoczonych i szerzej Zachodu >>>? >>. >>Dokładnie tak. To wielopiętrowe zagadnienie. >>. >Rosja i Chiny walczą o przestrzeń życiową, tak jak walczyli Niemcy i Żydzi niemieccy. >I to walczą z tym samym tyranem, Żydami amerykańskimi i brytyjskimi. > To galimatias. Nie ma prostego wyjaśnienia. Prosty przykład. Nakłada się na siebie kwestia równowagi sił i kolejnego cyklu hegemonicznego, jak i kwestia dualizmu "ląd" versus "morze". Co to w ogóle oznacza, i jak to można wytłumaczyć? Ograniczanie wpływów, jak i rozbudowa wpływów, to permanentny proces ścierania się przeciwstawnych sił, który prowadzi do określonego porządku, i tak w kółko. Rozumiesz coś z tego? . |