>Rozumiesz coś z tego? >. jakbym nie rozumiał, to bym nie badał przeszłości. Przyznasz, że dzięki mnie dowiedziałeś się nowych faktów i ich interpretacji, jakich nigdzie nie znajdziesz. Dzięki temu, może zaczniesz samodzielnie budować zdania a nie powtarzać to co wszyscy. A to jest ważne, bo rozszerza horyzonty poznawcze. Wiadomo, kto napisał dopuszczoną do rozpowszechniania wersję historii i jaki miał w tym interes. Dlaczego my nie możemy tak postąpić ?? Możemy stworzyć swoją wersją historii, pod nasz interes. Co jest ważniejsze, prawda czy interes ??
|