>A wiesz jaki ja mam problem z Twoją narracją? Ano taki, że nie uwzględnia ona faktu... Ja mam inny problem. Ta narracja nie uwzględnia żadnych faktów
Osobiście znałem ludzi, którzy w latach 1914 - 21 walczyli o polskie państwo, a od thotera dowiaduję się, że niepodległość była brytyjską kolonią i wywalczył ją jakiś Smaruch
Żydowska część mojej rodziny poszła do nieba przez kominy Birkenau, a naziolek twierdzi, że to była zasadna zemsta za to, że jeden Gruzin kazał wymordować kilka narodów
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |