>>A wiesz jaki ja mam problem z Twoją narracją? Ano taki, że nie uwzględnia ona faktu... >Ja mam inny problem. Ta narracja nie uwzględnia żadnych faktów >Osobiście znałem ludzi, którzy w latach 1914 - 21 walczyli o polskie państwo, a od thotera dowiaduję się, że niepodległość była brytyjską kolonią i wywalczył ją jakiś Smaruch . Pełna zgoda, że to co do tej pory, to zbyt mało uzasadnione i zbyt mało udowodnione. . >Żydowska część mojej rodziny poszła do nieba przez kominy Birkenau, a naziolek twierdzi, że to była zasadna zemsta za to, że jeden Gruzin kazał wymordować kilka narodów . Nic nie usprawiedliwia nazistów. Co im zrobiły dzieci? Szacuje się, że to 1,5 miliona dzieci zostało zamordowanych. Można przyjąć do wiadomości, że istnieje konieczność polityczna, strategiczna, czy też ekonomiczna, by się brutalnie rozprawić z przeciwnikiem, ale jednocześnie są granice, których przyzwoici ludzie nie przekraczają. W moim rozumieniu życia naziści to nie byli ludzie przyzwoici. Dlaczego? Ponieważ przekroczyli wszelkie możliwe granice. . |