> W moim rozumieniu życia naziści to nie byli ludzie przyzwoici. Dlaczego? Ponieważ przekroczyli wszelkie możliwe granice. >.
Problem w tym, że to nie oni pierwsi przekroczyli wszelkie możliwe granice. Pierwsi to byli ci, co zorganizowali ludobójstwo w ZSRR w 1937 roku. Początek sięga 1914 roku, kiedy to amerykański Żyd Jacob Schiff stworzył JDC i Ostjuden. W latach 1936-37 kanałami pomocy humanitarnej JDC dostarczyło broń przygotowanym Ostjuden. Wielki plan Żydów niemieckich stał się powodem ludobójstwa w ZSRR w 1937 roku. Żydzi amerykańscy uzbrajając Ostjuden które wymordowało setki tysięcy ludzi w ZSRR, przejęli dorobek Żydów niemeickich, który miał być fundamentem potężnej Europy. Polaków w ZSRR wymordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę przejętej Armii Czerwonej. Operacją przejęcia ZSRR i współpracą z JDC zajmował się Żyd Lew Nikołąjewicz Bielski. Wymordowaniem oficerów Armii Czerwonej, bronią dostarczoną przez JDC, kierował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis. Bronicie Żydów, którzy mordowali Żydów. Ja bronię Żydów, którzy byli mordowani przez Żydów. |