> Ale wobec tego czy USA będzie się temu biernie przyglądać?Na razie USA popełniają te same błędy co Brytyjczycy, broniąc swojej hegemoni. Walczą z wszystkimi, tylko nie z tymi, co wywalczyli po nich hegemonię. Brytyjczycy szybko zrozumieli, że ich hegemonia się kończy, z powodu braku miejsca do stworzenia poligonu, do prac nad bronią atomową. Brytyjczycy już od początku XX wieku kombinowali jak wykiwać Żydów niemeikich i Niemców. > .Philipp Lenard otrzymał kasę z nagrody Nobla w 1905 roku. Johannes Stark otrzymał kasę z nagrody Nobla w 1919 roku. Albert Einstein otrzymał kasę z nagrody Nobla w 1921 roku. > .Co oni mają ze sobą wspólnego i jak się odwdzięczyli za tą kasę i renomę ??de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_PhysikDwaj pierwsi przeprowadzili akcję sabotażową pod kryptonimem Deutsche Physik. Brał w niej też udział Niemiec urodzony w Czechach Rudolf Tomaschek. Philip Lenard dostaje kasę w 1905 roku z dopiero w 1936 roku wydaje czterotomowy podręcznik Deutsche Physik. Nam się może wydawać, że USA przyglądają się biernie, choć w rzeczywistości ich agentury w sposób ukryty realizują kolejny plan. W tym planie mogą znowu brać osoby, które dostały dolary z jakichś nagród. Jaka była rola Lenarda i Strka a jaka Einsteina, w przejęciu przez Żydów amerykańskich, Żydów niemeickich pracujacych nad bombą atomową, dla potężnej komunistycznej Europy ? |