>>Ale wobec tego czy USA będzie się temu biernie przyglądać? . >Na razie USA popełniają te same błędy co Brytyjczycy, broniąc swojej hegemoni. >Walczą z wszystkimi, tylko nie z tymi, co wywalczyli po nich hegemonię. . To było pytanie retoryczne bo oczywistym jest dla mnie to, że Amerykanie rozpracowują Chińczyków i dalej będą to robić, ale nie wiadomo jaki osiągną rezultat. W moim przekonaniu 100 mln członków partii to zbyt wielu by dało się na przykład przekabacić wystarczającą ilość do przeprowadzenia zmian w Chinach po myśli Amerykanów. To dlatego napięcie to grozi gorącą wojną. . >Jaka była rola Lenarda i Strka a jaka Einsteina, w przejęciu przez Żydów amerykańskich, Żydów niemeickich pracujacych nad bombą atomową, dla potężnej komunistycznej Europy ? . Nie mam bladego pojęcia. A nie sądzisz, że odpowiednikiem bomby atomowej z XX wieku jest dziś AI? Kto pierwszy ten lepszy? . |