> >brak ubrań usuwał elementy rozpraszające i pozwalał skupić się na gestach oraz emocjach,> Czy postacie z nagich rzeźb wyrażały poczucie wstydu?---------------- Szanowny Panteisto - tu jest odpowiedź:
<<Ciekawostka: "Park Golasów" w Oslo>>. www.racjonalista.pl/forum.php/s,958495

S pozdravemZwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpieniaIm więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzam się w swoim AGNOSTYCYŹMIE ! |