Czytam dużo literatury pięknej (kobiecej) i uwielbiam ją, ale tematyka może stać się ciężka lub przygnębiająca, jeśli czyta się ją non stop. Próbowałam zmienić lekturę i przeczytać romanse, ale historie są tak słabe, że książka wydaje się wręcz zbyt łatwa w odbiorze. Nie wiem, w jakim kierunku się teraz zagłębić, nie interesuję się fantasy, a te gatunki wydają się być trzema najpopularniejszymi w księgarniach.
Czy ktoś może polecić jakąś wciągającą książkę, z przyzwoitą prozą lub poruszającą ciekawe tematy, która nie jest ciężka? |