>Witajcie, czy ktoś moze zamontował i żałuje Pompa to nasza najlepsza decyzja jaką udało sie podjąć podczas budowy 🙂 Polecamy każdemu ale jakos sie boją zakładać 🙂 My zaryzykowalismy i nie żałujemy 🙂
No i mogę tutaj dać namiar na dobrą firmę: klimat-tech.pl/ Zdecydowanie polecam się skontaktować.