Hej! Właśnie czytam ponownie „Two for Tea” autorstwa C.M. Nascosta, bo uwielbiam klimat tej książki. Szukam czegoś bardzo podobnego – uwielbiam ten swobodny, nadprzyrodzony nastrój; jest dość subtelny, a jednak podczas lektury czuć magię. Nie szukam rozbudowanego świata przedstawionego ani skomplikowanych systemów magicznych czy zaklęć; nie miałabym też nic przeciwko elementom romansu czy scenom erotycznym. Byłoby świetnie, gdyby akcja toczyła się w cieplejszej porze roku, ale nie jest to warunek konieczny  Z niecierpliwością czekam na Wasze rekomendacje! |