Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika kombi

13-01-2009 17:57 - Odp: C.d. nauka... czy wiara w naukę
13-01-2009 14:32 - Odp: C.d. nauka... czy wiara w naukę
13-01-2009 00:02 - Odp: C.d. nauka... czy wiara w naukę
12-01-2009 18:38 - Odp: C.d. nauka... czy wiara w naukę
12-01-2009 00:02 - Odp: C.d. nauka... czy wiara w naukę
16-10-2008 16:43 - Odp: Zwielokrotnianie umysłu - znacie?
12-10-2008 22:36 - Odp: Lee Smolin - "Kłopoty z fizyką" - polecam!
10-10-2008 23:39 - Odp: Lee Smolin - "Kłopoty z fizyką" - polecam!
09-10-2008 22:22 - Odp: Lee Smolin - "Kłopoty z fizyką" - polecam!
09-10-2008 00:11 - Odp: Lee Smolin - "Kłopoty z fizyką" - polecam!
23-09-2008 00:04 - Odp: Wielki zderzacz hadronów LHC startuje!
20-09-2008 17:45 - Odp: Wyznaczanie ciężaru i ładunku protonu
19-09-2008 23:51 - Odp: Wyznaczanie ciężaru i ładunku protonu
19-08-2008 18:06 - Odp: Szybciej niż światło ?
19-08-2008 09:52 - Odp: Szybciej niż światło ?
18-08-2008 17:22 - Odp: Szybciej niż światło ?
18-08-2008 11:10 - Odp: Szybciej niż światło ?
17-08-2008 20:50 - Odp: Szybciej niż światło ?
17-08-2008 17:51 - Odp: Szybciej niż światło ?
12-08-2008 22:43 - Odp: Nie podoba mi się brzytwa Okhama
11-08-2008 14:56 - Odp: Nie podoba mi się brzytwa Okhama
10-08-2008 11:04 - Odp: Nie podoba mi się brzytwa Okhama
09-08-2008 15:09 - Odp: Nie podoba mi się brzytwa Okhama
09-08-2008 06:28 - Odp: Nie podoba mi się brzytwa Okhama
08-08-2008 01:40 - Odp: Nie podoba mi się brzytwa Okhama
07-08-2008 01:49 - Odp: Czy Nauka jest sprzedajną dziwką?
04-08-2008 23:40 - Odp: Natura czasoprzestrzeni - nowy pomysł
02-08-2008 19:57 - Odp: Natura czasoprzestrzeni - nowy pomysł
01-08-2008 02:34 - Odp: Natura czasoprzestrzeni - nowy pomysł
17-07-2008 15:19 - Odp: Stosowanie matematyki.
15-07-2008 17:35 - Odp: Stosowanie matematyki.
04-07-2008 12:43 - Odp: Nadczłowiek - świt NOWEJ LUDZKOŚCI?
28-06-2008 19:15 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
21-06-2008 18:33 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
21-06-2008 01:47 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
18-06-2008 17:22 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
17-06-2008 16:20 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
16-06-2008 22:22 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
16-06-2008 14:52 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
16-06-2008 02:23 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
15-06-2008 23:55 - Odp: Foton a fale grawitacyjne
12-06-2008 12:24 - Odp: NLP - nauka czy/i sztuka?
07-06-2008 16:57 - Odp: Ufo?
05-06-2008 18:11 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
04-06-2008 10:05 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
03-06-2008 07:40 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
02-06-2008 02:28 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
01-06-2008 19:46 - Odp: Ubogie życie
01-06-2008 15:27 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
01-06-2008 04:42 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
01-06-2008 00:26 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
31-05-2008 23:54 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
31-05-2008 22:57 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
31-05-2008 02:39 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
31-05-2008 02:25 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
29-05-2008 22:57 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
29-05-2008 21:12 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
29-05-2008 21:10 - Odp: Supermasywne czarne dziury!
29-05-2008 06:53 - Supermasywne czarne dziury!
20-05-2008 20:59 - Odp: Model elektryczny wszechświata
19-05-2008 22:17 - Odp: Model elektryczny wszechświata
19-05-2008 00:22 - Odp: 2+2 i metryki
17-05-2008 22:20 - Odp: Księżyc i potop
16-05-2008 19:16 - Odp: 2+2 i metryki
16-05-2008 19:04 - Odp: Księżyc i potop
06-05-2008 21:01 - Odp: Toretyczny problem szybko poruszającego się obiektu
06-05-2008 00:18 - Odp: Toretyczny problem szybko poruszającego się obiektu
03-05-2008 19:12 - Odp: Najnowsza Teoria dotycząca zbudowania Piramid i Sfinksa w Gizie.
03-05-2008 17:41 - Odp: Toretyczny problem szybko poruszającego się obiektu
02-05-2008 20:53 - Odp: Toretyczny problem szybko poruszającego się obiektu
25-04-2008 17:09 - Odp: Toretyczny problem szybko poruszającego się obiektu
24-04-2008 14:35 - Odp: Toretyczny problem szybko poruszającego się obiektu
21-04-2008 20:20 - Odp: Toretyczny problem szybko poruszającego się obiektu
06-04-2008 02:13 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
28-03-2008 20:05 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
27-03-2008 17:55 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
27-03-2008 01:43 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
27-03-2008 01:05 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
25-03-2008 23:24 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
25-03-2008 19:57 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
25-03-2008 06:06 - Odp: Efekt kapilarny jako perpetum mobile
24-03-2008 20:04 - Odp: Prośba o opinię i uwagi
24-03-2008 18:37 - Odp: Prośba o opinię i uwagi
23-03-2008 22:09 - Odp: Prośba o opinię i uwagi
15-03-2008 16:39 - Odp: Teoria a doświadczenie
14-03-2008 16:35 - Odp: Teoria a doświadczenie
12-03-2008 15:03 - Odp: Teoria a doświadczenie
11-03-2008 15:00 - Odp: Teoria a doświadczenie
10-03-2008 18:54 - Odp: Teoria a doświadczenie
08-03-2008 18:11 - Odp: Teoria a doświadczenie
07-03-2008 21:17 - Odp: Teoria a doświadczenie
07-03-2008 18:22 - Odp: Teoria a doświadczenie
24-01-2008 00:32 - Odp: Produkcja wodoru na morzu
22-01-2008 20:00 - Odp: Science vs Creationism
Razem: 1279 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)