Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

30-07-2008 10:38 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
30-07-2008 10:32 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
30-07-2008 10:23 - Odp: Czyste sumienie - "DROGA DO CHRYSTUSA"
30-07-2008 10:20 - Odp: Budować kościoły czy ich nie budować - oto jest pytanie....
30-07-2008 07:42 - Odp: Budować kościoły czy ich nie budować - oto jest pytanie....
29-07-2008 13:08 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
29-07-2008 09:11 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
28-07-2008 12:59 - Odp: Boże służebnice - czy oby na pewno boże???
28-07-2008 12:00 - Odp: Boże służebnice - czy oby na pewno boże???
28-07-2008 08:11 - Odp: Boże służebnice - czy oby na pewno boże???
28-07-2008 07:37 - Odp: Boże służebnice - czy oby na pewno boże???
25-07-2008 16:37 - Odp: Kawały
25-07-2008 09:41 - Odp: Rekolekcje w mediach
25-07-2008 09:37 - Odp: Rekolekcje w mediach
24-07-2008 14:35 - Odp: Spychologia po katolicku.
24-07-2008 14:34 - Odp: Spychologia po katolicku.
24-07-2008 12:30 - Odp: Spychologia po katolicku.
21-07-2008 12:15 - Odp: Rekolekcje w mediach
21-07-2008 08:00 - Odp: Kompromis a konstytucja
21-07-2008 07:54 - Odp: Rekolekcje w mediach
18-07-2008 15:18 - Odp: W imię tradycji
18-07-2008 07:44 - Odp: Apostazja po ślubie kościelnym
16-07-2008 07:45 - Odp: Wajcha pośrodku?
14-07-2008 16:12 - Odp: Edukacja katolicka
11-07-2008 07:53 - Odp: Wygłup.
11-07-2008 07:50 - Odp: Wygłup.
11-07-2008 07:38 - Odp: Pytanie
10-07-2008 16:06 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 14:59 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 13:49 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 13:45 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 12:26 - Odp: Wygłup.
09-07-2008 15:45 - Odp: Wygłup.
09-07-2008 11:57 - Odp: Wygłup.
09-07-2008 10:32 - Odp: Wygłup.
08-07-2008 11:52 - Odp: Wygłup.
07-07-2008 16:53 - Odp: Jak żyjemy? Pytania do agnostyków, ateistów, wyznań niekatolickic
07-07-2008 13:49 - Odp: Podkarpacie mówi stanowcze "Nie" dekoltom sukien panien
07-07-2008 13:19 - Odp: Podkarpacie mówi stanowcze "Nie" dekoltom sukien panien
07-07-2008 13:16 - Odp: Podkarpacie mówi stanowcze "Nie" dekoltom sukien panien
04-07-2008 16:22 - Odp: Głos kościoła
04-07-2008 07:40 - Odp: Głos kościoła
03-07-2008 14:45 - Odp: Adopcja
01-07-2008 07:40 - Odp: Klechów ci u nas dostatek !
01-07-2008 07:38 - Odp: Klechów ci u nas dostatek !
24-06-2008 09:14 - Odp: Przerażają mnie ŹLI ludzie
19-06-2008 07:54 - Odp: Akcja - zdejmij krzyż ze ściany i obrazek święty i papieża tyż...
19-06-2008 07:36 - Odp: Życiński płacze po nocach
19-06-2008 07:35 - Odp: Życiński płacze po nocach
18-06-2008 07:54 - Odp: Morale ateisty oczami katolika
17-06-2008 16:19 - Odp: Obraza uczuć religijnych
17-06-2008 15:12 - Odp: Obraza uczuć religijnych
17-06-2008 07:51 - Odp: Akcja - zdejmij krzyż ze ściany i obrazek święty i papieża tyż...
16-06-2008 13:44 - Odp: Konkordat - co o tym myslicie?
16-06-2008 13:42 - Odp: Konkordat - co o tym myslicie?
16-06-2008 11:02 - Odp: Konkordat - co o tym myslicie?
16-06-2008 10:59 - Odp: Konkordat - co o tym myslicie?
16-06-2008 10:55 - Odp: Konkordat - co o tym myslicie?
16-06-2008 10:35 - Odp: Trzęsienie ziemi.
16-06-2008 10:30 - Odp: Odnowienie domu Karola.... i już mamy muzeum!!!
16-06-2008 08:05 - Odp: Konkordat - co o tym myslicie?
16-06-2008 07:50 - Odp: Konkordat - co o tym myslicie?
13-06-2008 15:03 - Odp: Szkoły w Warszawie
13-06-2008 13:59 - Odp: Szkoły w Warszawie
13-06-2008 09:51 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
13-06-2008 08:33 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
13-06-2008 07:54 - Odp: Szkoły w Warszawie
13-06-2008 07:40 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
12-06-2008 13:56 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
12-06-2008 13:21 - Odp: Szkoły w Warszawie
12-06-2008 13:06 - Odp: Granice prywatności - pytania głównie dla członków PSR
12-06-2008 12:54 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
12-06-2008 12:43 - Odp: Szkoły w Warszawie
10-06-2008 15:46 - Odp: Ach ci ateiści
10-06-2008 15:22 - Odp: Ach ci ateiści
10-06-2008 15:05 - Odp: Ach ci ateiści
10-06-2008 14:57 - Odp: Ach ci ateiści
10-06-2008 14:45 - Odp: Ach ci ateiści
09-06-2008 16:21 - Odp: Ach ci ateiści
09-06-2008 16:07 - Odp: Ach ci ateiści
09-06-2008 16:06 - Odp: Ach ci ateiści
09-06-2008 10:53 - Odp: Ach ci ateiści
09-06-2008 07:46 - Odp: Ach ci ateiści
03-06-2008 13:36 - Odp: Światynia Opatrzności Bożej i nowości z Kurii
03-06-2008 08:28 - Odp: Sonda nt. konkordatu
03-06-2008 08:26 - Odp: Cała władza w ręce MED!
30-05-2008 16:24 - Odp: Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli....
30-05-2008 16:23 - Odp: Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli....
29-05-2008 14:45 - Odp: Do braci ateistów
29-05-2008 09:58 - Odp: Do braci ateistów
29-05-2008 07:48 - Odp: Do braci ateistów
21-05-2008 10:34 - Odp: Wyjść z kościoła
20-05-2008 15:59 - Odp: wyjść z kościoła
20-05-2008 07:50 - Nieporozumienie
19-05-2008 13:42 - Odp: List w sprawie GMO do premiera
17-05-2008 14:06 - Odp: List w sprawie GMO do premiera
15-05-2008 13:54 - Odp: Hitler, III Rzesza i ateizm.
13-05-2008 08:12 - Odp: W mojej szkole rządzi proboszcz help!!!!
13-05-2008 08:07 - Odp: W mojej szkole rządzi proboszcz help!!!!
12-05-2008 15:54 - Odp: Klęska racjonalistki
Razem: 246 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)