 |
Wypowiedzi czytelnika UsunieteKonto 07-07-2011 14:07 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu? 07-07-2011 13:25 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu? 07-07-2011 13:15 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu? 07-07-2011 11:47 - Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu? 02-07-2011 13:18 - Odp: Ciężkie czasy dla pracodawców 01-07-2011 00:42 - Ateistom potrzeba katechezy ? 01-07-2011 00:08 - Odp: Katastrofalne wyniki matur. Nie zdał co czwarty. 30-06-2011 23:46 - Odp: Ciężkie czasy dla pracodawców 30-06-2011 10:26 - Odp: Współczesny język polski, a ortografia. Racjonalne podejście 29-06-2011 23:59 - Odp: czy przeszczep mózgu jest możliwy? 29-06-2011 23:57 - Odp: Wywołane myślami? 29-06-2011 23:07 - Odp: Wywołane myślami? 29-06-2011 23:00 - Odp: Współczesny język polski, a ortografia. Racjonalne podejście 28-06-2011 21:21 - Odp: Jak wypisać się ze "wspólnoty kościoła" 28-06-2011 21:16 - Odp: Jak wypisać się ze "wspólnoty kościoła" 28-06-2011 21:07 - Odp: Co zaproponować? 28-06-2011 16:36 - Odp: Homoseksualizm nadany (?) 28-06-2011 13:01 - Odp: "Homeopatia działa" 28-06-2011 12:55 - Odp: "Homeopatia działa" 27-06-2011 19:57 - Odp: Co zaproponować? 27-06-2011 18:35 - Odp: "Homeopatia działa" 27-06-2011 14:59 - Odp: Homoseksualizm nadany (?) 27-06-2011 13:46 - Odp: Co zaproponować? 27-06-2011 13:35 - Odp: Homoseksualizm nadany (?) 27-06-2011 13:33 - Odp: Homoseksualizm nadany (?) 27-06-2011 00:03 - Odp: Homoseksualizm nadany (?) 26-06-2011 23:30 - Odp: Homoseksualizm nadany (?) 26-06-2011 21:15 - Odp: Homoseksualizm nadany (?) 26-06-2011 14:53 - Odp: wolność wyboru czy choroba umysłowa 24-06-2011 15:20 - Odp: Upiory snów 24-06-2011 15:10 - Odp: Pierwsza miłość. 21-06-2011 19:59 - Odp: Plusy i minusy za wypowiedź 21-06-2011 19:46 - Odp: Obrażanie rozumu. 21-06-2011 19:24 - Odp: Zadanie z geografii 21-06-2011 11:18 - Odp: Koniec antybelkowych lokat 05-06-2011 20:48 - Odp: Homeopatia - nowe otwarcie 03-06-2011 09:17 - Homeopatia - nowe otwarcie 02-06-2011 10:50 - Odp: Holy cow 30-05-2011 17:09 - Odp: Domniemana "nędza agnostycyzmu" 29-05-2011 22:10 - Odp: Imagine w TVP 29-05-2011 22:07 - Odp: Imagine w TVP 29-05-2011 22:06 - Odp: Imagine w TVP 27-05-2011 01:33 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 22-05-2011 19:48 - Odp: Na koniec świata nie ma bata 25-05-2011 12:56 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 08-05-2011 23:33 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 28-04-2011 15:46 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 21-04-2011 10:54 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 20-04-2011 18:36 - Odp: Realizm zależny od modelu 19-04-2011 14:47 - Odp: argument istnienia boga (dowolnego) z lotto 19-04-2011 08:59 - Odp: Intuicja królicy 19-04-2011 23:06 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 18-04-2011 10:53 - Odp: Chińscy komuniści budują klasztory 18-04-2011 10:41 - Odp: Polska ustami Boga 14-04-2011 21:36 - Odp: Kaldera Yellowstone - jest się czego bać ? 14-04-2011 21:11 - Galeria Łobuzów 13-04-2011 20:13 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 13-04-2011 00:12 - Odp: Uczciwa praca 12-04-2011 23:40 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza... 12-04-2011 21:12 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 12-04-2011 12:03 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 12-04-2011 08:24 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 11-04-2011 13:52 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 11-04-2011 11:45 - Odp: burki 10-04-2011 14:17 - Odp: Kontemplacje nad Księgą. 10-04-2011 13:56 - Odp: ziwązek ateisty/ateistki i katolika/katoliczki 10-04-2011 10:32 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza... 09-04-2011 15:40 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza... 09-04-2011 15:38 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza... 08-04-2011 22:39 - Odp: test 08-04-2011 21:19 - Odp: test 06-04-2011 22:09 - Odp: "Bogacze" 06-04-2011 20:53 - Odp: "Bogacze" 06-04-2011 20:46 - Odp: "10.04.10" - film + pytania 06-04-2011 20:43 - Odp: Kretynizm onetu, czy też "naukowców"? 06-04-2011 20:38 - Odp: Czyżby Higgs? 05-04-2011 15:31 - Odp: Narodowy Spis Powszechny... 02-04-2011 13:03 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście? 30-03-2011 23:35 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 30-03-2011 23:20 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 30-03-2011 23:03 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 30-03-2011 22:39 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście? 30-03-2011 22:32 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 30-03-2011 22:08 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 30-03-2011 21:52 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 30-03-2011 21:50 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 30-03-2011 19:06 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście? 30-03-2011 16:52 - Odp: I Ty możesz pomóc Japonii? 30-03-2011 07:41 - Odp: Nazewnictwo w nauce. 29-03-2011 22:49 - Odp: Nazewnictwo w nauce. 29-03-2011 22:40 - Odp: Nazewnictwo w nauce. 29-03-2011 21:52 - Odp: I Ty możesz pomóc Japonii? 24-03-2011 16:04 - Końca świata nie będzie 24-03-2011 13:32 - Odp: Polski skarb 23-03-2011 08:44 - Odp: Święte Życie 21-03-2011 23:36 - Odp: Atomowa opatrzność 21-03-2011 08:09 - Odp: Atomowa opatrzność 20-03-2011 19:14 - Odp: Atomowa opatrzność 20-03-2011 19:11 - Odp: Atomowa opatrzność 19-03-2011 23:27 - Odp: Atomowa opatrzność Razem: 693 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |