Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika UsunieteKonto

07-07-2011 14:07 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 13:25 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 13:15 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 11:47 - Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
02-07-2011 13:18 - Odp: Ciężkie czasy dla pracodawców
01-07-2011 00:42 - Ateistom potrzeba katechezy ?
01-07-2011 00:08 - Odp: Katastrofalne wyniki matur. Nie zdał co czwarty.
30-06-2011 23:46 - Odp: Ciężkie czasy dla pracodawców
30-06-2011 10:26 - Odp: Współczesny język polski, a ortografia. Racjonalne podejście
29-06-2011 23:59 - Odp: czy przeszczep mózgu jest możliwy?
29-06-2011 23:57 - Odp: Wywołane myślami?
29-06-2011 23:07 - Odp: Wywołane myślami?
29-06-2011 23:00 - Odp: Współczesny język polski, a ortografia. Racjonalne podejście
28-06-2011 21:21 - Odp: Jak wypisać się ze "wspólnoty kościoła"
28-06-2011 21:16 - Odp: Jak wypisać się ze "wspólnoty kościoła"
28-06-2011 21:07 - Odp: Co zaproponować?
28-06-2011 16:36 - Odp: Homoseksualizm nadany (?)
28-06-2011 13:01 - Odp: "Homeopatia działa"
28-06-2011 12:55 - Odp: "Homeopatia działa"
27-06-2011 19:57 - Odp: Co zaproponować?
27-06-2011 18:35 - Odp: "Homeopatia działa"
27-06-2011 14:59 - Odp: Homoseksualizm nadany (?)
27-06-2011 13:46 - Odp: Co zaproponować?
27-06-2011 13:35 - Odp: Homoseksualizm nadany (?)
27-06-2011 13:33 - Odp: Homoseksualizm nadany (?)
27-06-2011 00:03 - Odp: Homoseksualizm nadany (?)
26-06-2011 23:30 - Odp: Homoseksualizm nadany (?)
26-06-2011 21:15 - Odp: Homoseksualizm nadany (?)
26-06-2011 14:53 - Odp: wolność wyboru czy choroba umysłowa
24-06-2011 15:20 - Odp: Upiory snów
24-06-2011 15:10 - Odp: Pierwsza miłość.
21-06-2011 19:59 - Odp: Plusy i minusy za wypowiedź
21-06-2011 19:46 - Odp: Obrażanie rozumu.
21-06-2011 19:24 - Odp: Zadanie z geografii
21-06-2011 11:18 - Odp: Koniec antybelkowych lokat
05-06-2011 20:48 - Odp: Homeopatia - nowe otwarcie
03-06-2011 09:17 - Homeopatia - nowe otwarcie
02-06-2011 10:50 - Odp: Holy cow
30-05-2011 17:09 - Odp: Domniemana "nędza agnostycyzmu"
29-05-2011 22:10 - Odp: Imagine w TVP
29-05-2011 22:07 - Odp: Imagine w TVP
29-05-2011 22:06 - Odp: Imagine w TVP
27-05-2011 01:33 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
22-05-2011 19:48 - Odp: Na koniec świata nie ma bata
25-05-2011 12:56 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
08-05-2011 23:33 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
28-04-2011 15:46 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
21-04-2011 10:54 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
20-04-2011 18:36 - Odp: Realizm zależny od modelu
19-04-2011 14:47 - Odp: argument istnienia boga (dowolnego) z lotto
19-04-2011 08:59 - Odp: Intuicja królicy
19-04-2011 23:06 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
18-04-2011 10:53 - Odp: Chińscy komuniści budują klasztory
18-04-2011 10:41 - Odp: Polska ustami Boga
14-04-2011 21:36 - Odp: Kaldera Yellowstone - jest się czego bać ?
14-04-2011 21:11 - Galeria Łobuzów
13-04-2011 20:13 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
13-04-2011 00:12 - Odp: Uczciwa praca
12-04-2011 23:40 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza...
12-04-2011 21:12 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
12-04-2011 12:03 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
12-04-2011 08:24 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
11-04-2011 13:52 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
11-04-2011 11:45 - Odp: burki
10-04-2011 14:17 - Odp: Kontemplacje nad Księgą.
10-04-2011 13:56 - Odp: ziwązek ateisty/ateistki i katolika/katoliczki
10-04-2011 10:32 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza...
09-04-2011 15:40 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza...
09-04-2011 15:38 - Odp: Bo coś się tutaj nie zgadza...
08-04-2011 22:39 - Odp: test
08-04-2011 21:19 - Odp: test
06-04-2011 22:09 - Odp: "Bogacze"
06-04-2011 20:53 - Odp: "Bogacze"
06-04-2011 20:46 - Odp: "10.04.10" - film + pytania
06-04-2011 20:43 - Odp: Kretynizm onetu, czy też "naukowców"?
06-04-2011 20:38 - Odp: Czyżby Higgs?
05-04-2011 15:31 - Odp: Narodowy Spis Powszechny...
02-04-2011 13:03 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
30-03-2011 23:35 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 23:20 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 23:03 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 22:39 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
30-03-2011 22:32 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 22:08 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 21:52 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 21:50 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 19:06 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
30-03-2011 16:52 - Odp: I Ty możesz pomóc Japonii?
30-03-2011 07:41 - Odp: Nazewnictwo w nauce.
29-03-2011 22:49 - Odp: Nazewnictwo w nauce.
29-03-2011 22:40 - Odp: Nazewnictwo w nauce.
29-03-2011 21:52 - Odp: I Ty możesz pomóc Japonii?
24-03-2011 16:04 - Końca świata nie będzie
24-03-2011 13:32 - Odp: Polski skarb
23-03-2011 08:44 - Odp: Święte Życie
21-03-2011 23:36 - Odp: Atomowa opatrzność
21-03-2011 08:09 - Odp: Atomowa opatrzność
20-03-2011 19:14 - Odp: Atomowa opatrzność
20-03-2011 19:11 - Odp: Atomowa opatrzność
19-03-2011 23:27 - Odp: Atomowa opatrzność
Razem: 693 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)