Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika vifix

17-05-2018 19:35 - Odp: Czy kobiety są mniej przydatne?
17-05-2018 19:34 - Odp: MGTOW?
17-05-2018 15:29 - Odp: w takim
17-05-2018 15:01 - Odp: punkt widzenia....
17-05-2018 14:33 - Odp: czasochłonność
17-05-2018 14:08 - Odp: dłuższy czasokres
17-05-2018 13:51 - Odp: Czy kobiety są mniej przydatne?
17-05-2018 13:48 - Odp: wymiar integralny
17-05-2018 13:34 - Odp: Czy kobiety są mniej przydatne?
17-05-2018 13:30 - Odp: czym jest płodność
17-05-2018 13:17 - Odp: Czy kobiety są mniej przydatne?
17-05-2018 13:15 - Odp: przewaga bywa niwelowana
17-05-2018 12:30 - Odp: Czy kobiety są mniej przydatne?
17-05-2018 10:57 - Odp: wszystko jest względne
17-05-2018 10:10 - Czy kobiety są mniej przydatne?
16-05-2018 19:37 - Odp: Co to demokracja?
11-05-2018 21:42 - Odp: Co to demokracja?
11-05-2018 20:46 - Odp: Co to demokracja?
11-05-2018 10:13 - Co to demokracja?
09-05-2018 23:13 - Odp: Jak brak równowagi prowadzi do patologii
24-03-2018 19:33 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy
24-03-2018 17:02 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy
24-03-2018 16:24 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy
24-03-2018 15:36 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy
24-03-2018 11:40 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy
24-03-2018 11:37 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy
17-01-2018 13:49 - Odp: Szlachetne zdrowie trochę kosztuje
17-01-2018 13:26 - Odp: Szlachetne zdrowie trochę kosztuje
17-01-2018 13:23 - Odp: Szlachetne zdrowie trochę kosztuje
22-12-2017 11:23 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
22-12-2017 10:54 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
22-12-2017 10:41 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
22-12-2017 09:44 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
22-12-2017 09:28 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
21-12-2017 23:01 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
21-12-2017 14:20 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
21-12-2017 13:19 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
21-12-2017 13:15 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 22:54 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 22:44 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 20:50 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 11:38 - Odp: Senat przyjął ustawy o Sądzie Najwyższym i KRS
20-12-2017 11:36 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 11:25 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 11:10 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 10:11 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
20-12-2017 09:49 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
18-12-2017 16:40 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
18-12-2017 16:35 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
18-12-2017 16:22 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
18-12-2017 16:19 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
17-12-2017 20:52 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
17-12-2017 20:51 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
17-12-2017 20:48 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
17-12-2017 15:51 - Odp: Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
17-12-2017 11:47 - Czy punkt widzenia "obrońców sądów" jest logiczny?
17-12-2017 11:32 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
17-12-2017 11:21 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
12-12-2017 21:28 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
12-12-2017 21:15 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
12-12-2017 21:14 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
12-12-2017 21:03 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
12-12-2017 20:56 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
07-12-2017 22:26 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
07-12-2017 22:23 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
07-12-2017 22:19 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
07-12-2017 22:15 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
06-12-2017 23:09 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
06-12-2017 23:08 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
06-12-2017 23:03 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
06-12-2017 22:58 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
06-12-2017 22:55 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 23:01 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 23:00 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 22:58 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 22:57 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 22:55 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 22:51 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 22:50 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 17:50 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 17:45 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 17:44 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 07:38 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 07:33 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
05-12-2017 07:32 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 23:08 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 23:07 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 23:06 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 21:34 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 21:15 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 20:48 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 20:22 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 19:35 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 15:21 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 14:47 - Odp: Portale randkowe w Polsce
04-12-2017 14:33 - Odp: Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 13:42 - Ludzie z prochoice to też prolife
04-12-2017 12:36 - Odp: Zwiazek a wiara, pomocy :/
17-12-2016 21:46 - Odp: PiS dokonał ostatecznego zamachu stanu
17-12-2016 20:21 - Odp: PiS dokonał ostatecznego zamachu stanu
Razem: 1914 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)