Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika perun

24-03-2012 08:38 - Odp: Równość to wartość ?
24-03-2012 08:28 - Odp: Równość to wartość ?
21-03-2012 03:06 - Odp: Równość to wartość ?
20-03-2012 17:24 - Odp: Spis powszechny - ilu ateistów?
20-03-2012 17:18 - Odp: Równość to wartość ?
20-03-2012 17:07 - Odp: Równość to wartość ?
20-03-2012 16:59 - Odp: Gospodarka wierzącego
19-03-2012 22:39 - Odp: Równość to wartość ?
19-03-2012 21:36 - Odp: Gospodarka wierzącego
19-03-2012 21:17 - Odp: Gospodarka wierzącego
19-03-2012 20:16 - Odp: Równość to wartość ?
18-03-2012 21:56 - Odp: Równość to wartość ?
18-03-2012 21:22 - Odp: Równość to wartość ?
18-03-2012 20:39 - Odp: Równość to wartość ?
18-03-2012 20:24 - Odp: Równość to wartość ?
18-03-2012 20:05 - Odp: Równość to wartość ?
18-03-2012 19:42 - Odp: Równość to wartość ?
18-03-2012 19:32 - Odp: nie ma żartów
18-03-2012 19:26 - Odp: nie ma żartów
18-03-2012 19:19 - Odp: nie ma żartów
18-03-2012 19:06 - Odp: eksperyment
18-03-2012 18:41 - Odp: eksperyment
18-03-2012 14:45 - Odp: eksperyment
18-03-2012 13:57 - Odp: eksperyment
18-03-2012 10:59 - Odp: eksperyment
18-03-2012 10:05 - Odp: Nie przekażę mojego 0,3% podatku na KRK
18-03-2012 09:27 - Odp: eksperyment
17-03-2012 23:10 - Odp: Nie przekażę mojego 0,3% podatku na KRK
17-03-2012 23:06 - Odp: Równość to wartość ?
17-03-2012 22:56 - Odp: eksperyment
17-03-2012 22:42 - Odp: eksperyment
17-03-2012 22:36 - Odp: eksperyment
17-03-2012 19:19 - Odp: eksperyment
17-03-2012 19:14 - Odp: Znowu argument większości...
17-03-2012 19:13 - Odp: Nie przekażę mojego 0,3% podatku na KRK
17-03-2012 19:06 - Odp: eksperyment
17-03-2012 17:46 - Odp: eksperyment
17-03-2012 15:44 - Odp: eksperyment
17-03-2012 11:44 - Odp: Znowu argument większości...
17-03-2012 10:30 - Odp: Nie przekażę mojego 0,3% podatku na KRK
17-03-2012 09:38 - Odp: nie ma żartów
17-03-2012 09:16 - Odp: nie ma żartów
17-03-2012 09:09 - Odp: Nie przekażę mojego 0,3% podatku na KRK
17-03-2012 08:45 - Odp: Problem z etyką w Liceum
17-03-2012 08:32 - Odp: Równość to wartość ?
16-03-2012 21:23 - Odp: Równość to wartość ?
16-03-2012 21:20 - Odp: Równość to wartość ?
16-03-2012 20:58 - Odp: Równość to wartość ?
16-03-2012 20:30 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 19:48 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 19:38 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 19:24 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 18:18 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 18:05 - Odp: Znowu argument większości...
16-03-2012 17:39 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 16:59 - Odp: Znowu argument większości...
16-03-2012 16:03 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 15:52 - Odp: Znowu argument większości...
16-03-2012 14:32 - Odp: Kolejny religijny wariat
16-03-2012 14:27 - Odp: nie ma żartów
16-03-2012 14:22 - Odp: Nie przekażę mojego 0,3% podatku na KRK
16-03-2012 14:00 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
16-03-2012 13:43 - Odp: Znowu argument większości...
16-03-2012 13:41 - Odp: Znowu argument większości...
15-03-2012 21:49 - Odp: Znowu argument większości...
15-03-2012 21:40 - Odp: Znowu argument większości...
15-03-2012 17:06 - Odp: Znowu argument większości...
15-03-2012 16:58 - Odp: deregulacja czy "rozregulacja"?
14-03-2012 21:59 - Odp: deregulacja czy "rozregulacja"?
14-03-2012 21:00 - Odp: Znowu argument większości...
14-03-2012 20:21 - Odp: Znowu argument większości...
14-03-2012 20:01 - Odp: Krzyżyki na stadiony!
14-03-2012 19:56 - Odp: Krzyżyki na stadiony!
14-03-2012 19:40 - Odp: Znowu argument większości...
14-03-2012 08:19 - Odp: Czym obrzezanie dziewcząt różni się od obrzezania chłopców?
13-03-2012 22:23 - Odp: Odpowiedzialność w związkach międzyludzkich.
13-03-2012 22:10 - Odp: Znowu argument większości...
13-03-2012 09:35 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
12-03-2012 22:17 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 20:05 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 17:35 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 17:23 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 17:20 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 17:00 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 16:51 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 16:20 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 16:08 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 15:34 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 15:23 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 14:57 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 14:34 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 14:28 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 14:12 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 13:19 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 13:13 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 12:57 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 12:31 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 12:26 - Odp: Ruch lewicowych liberałów o zielonym zabarwieniu
11-03-2012 12:10 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
11-03-2012 11:41 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
Razem: 2554 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)