 |
Wypowiedzi czytelnika perun 20-03-2011 11:29 - Odp: "Bóg z Siebie drwić bez końca nie da !" 19-03-2011 16:29 - Odp: "Cierń" Różewicza a szkolna propaganda 01-07-2011 20:02 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 01-07-2011 20:27 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 02-07-2011 10:10 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 02-07-2011 10:17 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 02-07-2011 10:27 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 02-07-2011 10:52 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 02-07-2011 18:54 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 03-07-2011 17:08 - Odp: "Islamofobicznie": integracja kulturowa, odcinek: 1 23-07-2011 11:55 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 11:57 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 12:01 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 12:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 12:18 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 12:24 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 12:38 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 12:58 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 13:15 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 15:00 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 15:47 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 16:16 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 16:40 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 16:44 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 17:15 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 19:07 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 19:22 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 19:30 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 19:40 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 23-07-2011 19:55 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 10:57 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 25-07-2011 21:06 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani 31-08-2011 17:20 - Odp: "Katole, morda w kubeł"! Czyżby aż tak źle się katolik 25-07-2011 20:35 - Odp: "Krakowski Breivik" bardziej "humanitarny" 25-03-2012 13:07 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 25-03-2012 13:13 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 25-03-2012 13:36 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 25-03-2012 13:43 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 25-03-2012 14:23 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 25-03-2012 19:01 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 25-03-2012 20:01 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 26-03-2012 16:16 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 26-03-2012 17:09 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 11:25 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 11:46 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 11:55 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 18:27 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 19:12 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 19:40 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 21:38 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 28-03-2012 23:36 - Odp: "Lewicowe poglądy przygotowały grunt pod śmierć Madzi" 08-09-2011 17:25 - Odp: "Pismo Święte" zinterpretowane 24-03-2012 15:06 - Odp: "Rząd uderzając w Kościół uderza w Polaków". Czy ja je 26-11-2011 09:17 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty" 26-11-2011 09:19 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty" 26-11-2011 11:41 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty" 26-11-2011 21:03 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty" 17-10-2011 12:01 - Odp: "Zdrowa i katolicka Polska" 07-05-2011 15:24 - Odp: 'biedacy' z KGHM 20-11-2011 11:42 - Odp: (Oct)opus Dei 20-11-2011 12:48 - Odp: (Oct)opus Dei 20-11-2011 13:04 - Odp: (Oct)opus Dei 04-12-2011 20:44 - Odp: (Oct)opus Dei 04-12-2011 21:28 - Odp: (Oct)opus Dei 04-12-2011 22:42 - Odp: (Oct)opus Dei 25-02-2012 20:33 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 26-02-2012 08:19 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 26-02-2012 08:30 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 26-02-2012 12:41 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 26-02-2012 12:55 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 26-02-2012 13:29 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 28-02-2012 07:45 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 28-02-2012 08:03 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 28-02-2012 08:13 - Odp: 100 najbogatszych Polaków 12-11-2011 10:51 - Odp: 11.11.11. 12-11-2011 10:55 - Odp: 11.11.11. 31-05-2011 11:14 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 12:17 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 13:34 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 15:37 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 16:16 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 16:49 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 16:59 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 17:20 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 02-06-2011 12:25 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 02-06-2011 18:00 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 02-06-2011 18:17 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 03-06-2011 21:51 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 03-06-2011 22:19 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 01-07-2011 16:03 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 16:07 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 17:08 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 17:41 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 17:46 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 18:07 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 18:48 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 18:52 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 18:54 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 18:57 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? 01-07-2011 20:09 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ? Razem: 2554 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |