 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-03-2012 19:00 | big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Alien vs. The Exorcist
10 na 10 | Nareszcie Polak-katolik nie musi oczyma świecić przed byle szejkiem saudyjskim, że swojski Zły jakiś taki efektowny mało. Oczywiście, od dawna wiadomo było, że Szatan Polskę atakuje jednak o szczegółach tych ataków było raczej głucho - aż do dzisiaj. Czytelnik polskiej (a nawet polskojęzycznej) prasy, okazuje się, sporo tracił pozbawiony wglądu w tak wiele do myślenia dające detale jak te, które dziś Wyborcza na swej stronie internetowej zamieszcza: Cytat:- Tam (na odbywającym się dwa razy do roku w Niepokalanowie szkoleniu dla egzorcystów - big_zyd) dopiero można się nasłuchać - mówi ks. Kowalczyk. - Ostatnio jeden z uczestników opowiadał, jak opętana kobieta zwymiotowała malutkiego pieska, który zaczął biegać po sali. A potem ten piesek zniknął czy gdzieś uciekł.
- Ksiądz naprawdę wierzy, że to jakiś piesek, a nie konfabulacja rozmówcy? - pytam.
- Dla mnie to oczywistość - odpowiada. - Opętani potrafią wymiotować nawet gwoździami, przy czym one nie wylatują z żołądka, lecz materializują się dopiero gdzieś przy ustach. Wiem, że w oczach niedowiarków narażam się na śmieszność, ale nie przejmuję się. Pewnie, że furda tam niedowiarki - jednak na miejscu księdza przejmować bym się raczej zaczął. Bo z relacji może wynikać, że to wcale nie piesek był...  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 Dalej..#1 3 na 3 | liliac (147340 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | Och, dzięki tobie dowiedziałam się, że jesteśmy prawdziwym egzorcystycznym zagłębiem: Cytat:W Trójmieście jest więc teraz w sumie pięciu egzorcystów. Swoisty rekord Polski, bo żadna spośród 40 pozostałych diecezji i archidiecezji nie ma aż tylu specjalistów od wypędzania z ludzi szatana. |
#2 1 na 1 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Alien vs. The Exorcist | > jesteśmy prawdziwym egzorcystycznym zagłębiem:> Cytat:W Trójmieście jest więc teraz w sumie pięciu egzorcystów. Swoisty rekord Polski, bo żadna spośród 40 pozostałych diecezji i archidiecezji nie ma aż tylu specjalistów od wypędzania z ludzi szatana. Wietrzę w tym jakiś związek z powrotem Miłującego na Forum - on też z Gdańska jest  . Ale jaki dokładnie?... 
...a słodkich pierniczków dla wszystkich nie starczy i tak. (Bułat Okudżawa) |
#3 2 na 2 | marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | Mam kolegę, który ma kolegę księdza  I ten właśnie kolega kolegi pisał pracę (chyba mgr?) na temat egzorcyzmów. Nie raz już mówiłem koledze żeby mi ją przesłał (bo mówił, że ma), tylko jakoś zawsze tak wychodzi, że nie przesyła...  Muszę go przymusić, to wrzucę parę cytatów 
"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu." |
#4 7 na 7 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | Takie przypadki opisuje m.in. ks. Gabriele Amorth - oficjalny egzorcysta Watykanu, najwybitniejszy obecnie specjalista od wypędzania złych duchów. Jest dziś 87-latkiem, który na swoim koncie ma blisko 70 tys. egzorcyzmów. O wczesnej dorosłości po 3 dziennie!! Ma facet przerób! I jeszcze jedno: Kto nie wierzy - po prostu śmieje się z tego. Ja coraz częściej nie. To wcale nie jest zabawne!
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#5 3 na 3 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Alien vs. The Exorcist | > Takie przypadki opisuje m.in. ks. Gabriele Amorth - oficjalny egzorcysta Watykanu, najwybitniejszy obecnie specjalista od wypędzania złych duchów. Jest dziś 87-latkiem, który na swoim koncie ma blisko 70 tys. egzorcyzmów. O wczesnej dorosłości po 3 dziennie!! Ma facet przerób!Może zaczął jeszcze jako dziecko poczęte?  > I jeszcze jedno: Kto nie wierzy - po prostu śmieje się z tego. Ja coraz częściej nie. To wcale nie jest zabawne!Ano, nie: wyborcza.p(*)cyzmy_zabijaja_w_Londynie.html .
...a słodkich pierniczków dla wszystkich nie starczy i tak. (Bułat Okudżawa) |
#6 2 na 2 | MarcinK (9189 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | wyborcza.p(*)ni_Chyloni.html?as=2&startsz=xTo też niegłupie - tako rzecze czynny egzorcysta z tegoż artykułu: Cytat:Dla mnie to są w ogóle jakieś dziwactwa - mówi ks. Wiktor z Gdańska. - Na świecie nie brakuje różnych popaprańców, którzy mają po prostu źle w głowie.
|
#7 1 na 1 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | > Bo z relacji może wynikać, że to wcale nie piesek> był.Za wcześnie się zmaterializował...  |
#8 1 na 1 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | > Może zaczął jeszcze jako dziecko poczęte?  Albo robi te egzorcyzmy zdalnie, po kilka naraz. Niech no pomyślę... ooo! Widzę w tym momencie, bo się modlę wytrwale 900.000 przypadków nawiedzenia na świecie. Chwila, chwila... niech no się skupię...! Udało się! Wypędziłem demony! Całkiem to proste  Przy takim przemiale będę miał przez najbliższe 50 lat 15750000000 egzorcyzmów i nawet wolne weekendy:D Coś cieniutko się księżulo stara:D |
#9 3 na 3 | Gosia (9452 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist |
> Bo z relacji może wynikać, że to wcale nie piesek> był...  Stawiam raczej na to.
Feministką jest dziś każda kobieta, która ma ochotę myśleć o swych własnych sprawach tak, jak mężczyźni uważają, że nie powinna. (Alice Duer Miller) |
#10 3 na 3 | Artur@R (7115 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | > Och, dzięki tobie dowiedziałam się, że jesteśmy prawdziwym egzorcystycznym zagłębiem:<...więc pilnuj się liliac....pilnuj! W Tobie tyle szatana, szatanów...legion...Legia - nie, Lechia, siedzi Dżizus, ku...a, ja pie....ę! ( cyt. "Dzień Świra") Bądź ostrożna, proszę, uważaj.... K...wa! Nie pocałowałem stópki Jezuska, przecież mojego, przed wyjściem!( cyt. "Dzień Świra") ...to juz lecę 
"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody." |
#11 2 na 2 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | Tam są księża i psychologowie, którzy wstępnie oceniają stan osoby. Część pacjentów przysyłają do nas. Takie ble ble o psychologach pojawia się w każdej tego typu informacji o egzorcystach. Chciałbym widzieć tych psychologów co to masowo kierują ludzi do egzorcystów tak że ich u samego Głódzia było o co najmniej trzech co najmniej za mało! Ciekawe czy to jakaś całkiem fałszywa zbieranina czy takie same odlotowe typy jak profesorka z Sokółki (albo bardziej - tamta miała "złoty strzał", a ci pracują permanentnie). Może PSR oficjalnie, w środowiskach naukowych mogłoby wyniuchać co to za głupcy pn. psychologowie na usługach czarnych kierują ludzi na egzorcyzmy?
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#12 4 na 4 | maruda (5550 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist | > Chciałbym widzieć tych psychologów co to masowo kierują ludzi do egzorcystówProszę cię bardzo masz tu 3 nazwiska: w tym ordynator Kliniki Psychiatrycznej Instytutu psycholog Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. nazwisko 1 i 2 nazwisko 2 i 3Znalazłem nawet coś ciekawszego, psycholodzy mają własne konferencje poświęcone między innymi egzorcyzmom.
I choose to believe what I was programmed to believe! (Futurama) |
#13 1 na 1 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist |
> Proszę cię bardzo masz tu 3 nazwiska:No właśnie przed kwadransem zacząłem pisać do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, ale się zawstydziłem (ech, racjonalista!), że nie zgłębiłem niczego samodzielnie...  Zacznę od Twoich wskazówek. 
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#14 1 na 1 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist |
> Stawiam raczej na to.Ożeż Ty  Byłaś pierwsza. A już myślałam, że zabłysnę  |
#15 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Alien vs. The Exorcist |
> Bo z relacji może wynikać, że to wcale nie piesek> był...  Ja to widzę tak: od gadania głupot o wypędzaniu szatana kobiecie zrobiło się niedobrze i womity nią wstrząsnęły. Przerażony sytuacją należący do kobiety york zwiał i schował się pod szafą. |
1 2 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|