Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Krzysztof Gajda

14-04-2009 23:45 - Odp: Wykład otwarty dla fanów kosmologii !
01-04-2009 11:24 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża?
31-03-2009 22:38 - Odp: Seks u redemptorystów
31-03-2009 19:50 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża?
21-03-2009 18:35 - Odp: RELIGIA - NARKOTYK LUDZKOŚCI
21-03-2009 17:40 - Odp: RELIGIA - NARKOTYK LUDZKOŚCI
20-03-2009 19:33 - Odp: Dlaczego ludzie tak mało pragną likwidacji śmierci?"
17-03-2009 22:38 - Odp: Błędy logiczne w wypowiedziach ateistów
17-03-2009 22:12 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy!
15-03-2009 12:25 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy!
11-03-2009 16:19 - Odp: Ateizm, a rodzina.
07-03-2009 11:13 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy!
07-03-2009 11:11 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy!
06-03-2009 19:32 - Odp: Hall jak Giertych
05-03-2009 22:37 - Odp: Chrześcijaństwo czyli katolickie wyklęcie
05-03-2009 22:29 - Odp: Ateizm, a rodzina.
05-03-2009 22:15 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy!
03-03-2009 22:33 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
03-03-2009 16:52 - Odp: Tolkien
03-03-2009 15:24 - Odp: Tolkien
03-03-2009 15:11 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
02-03-2009 22:21 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
02-03-2009 22:17 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
02-03-2009 20:01 - Odp: Tolkien
28-02-2009 21:50 - Odp: Ewolucja vs Kreacjonizm c.d
Razem: 25 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)