 |
Wypowiedzi czytelnika Krzysztof Gajda 14-04-2009 23:45 - Odp: Wykład otwarty dla fanów kosmologii ! 01-04-2009 11:24 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża? 31-03-2009 22:38 - Odp: Seks u redemptorystów 31-03-2009 19:50 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża? 21-03-2009 18:35 - Odp: RELIGIA - NARKOTYK LUDZKOŚCI 21-03-2009 17:40 - Odp: RELIGIA - NARKOTYK LUDZKOŚCI 20-03-2009 19:33 - Odp: Dlaczego ludzie tak mało pragną likwidacji śmierci?" 17-03-2009 22:38 - Odp: Błędy logiczne w wypowiedziach ateistów 17-03-2009 22:12 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy! 15-03-2009 12:25 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy! 11-03-2009 16:19 - Odp: Ateizm, a rodzina. 07-03-2009 11:13 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy! 07-03-2009 11:11 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy! 06-03-2009 19:32 - Odp: Hall jak Giertych 05-03-2009 22:37 - Odp: Chrześcijaństwo czyli katolickie wyklęcie 05-03-2009 22:29 - Odp: Ateizm, a rodzina. 05-03-2009 22:15 - Odp: Im głębsza wiara w Boga, tym trudniej dostrzega się błędy! 03-03-2009 22:33 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą 03-03-2009 16:52 - Odp: Tolkien 03-03-2009 15:24 - Odp: Tolkien 03-03-2009 15:11 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą 02-03-2009 22:21 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą 02-03-2009 22:17 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą 02-03-2009 20:01 - Odp: Tolkien 28-02-2009 21:50 - Odp: Ewolucja vs Kreacjonizm c.d Razem: 25 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |