Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

24-07-2011 10:16 - Odp: argumenty siły
24-07-2011 01:14 - Odp: argumenty siły
23-07-2011 03:04 - Odp: kij w mrowisko
22-07-2011 23:58 - Odp: Wierność cd.
22-07-2011 07:07 - Odp: Nawałnica nad Warszawą
22-07-2011 07:03 - Odp: Czy racjonaliści umieją dyskutować racjonalnie.
20-07-2011 18:25 - Odp: Gazety i... czasopisma
19-07-2011 17:04 - Odp: Bezstresowe wychowanie
19-07-2011 17:00 - Odp: Bezstresowe wychowanie
18-07-2011 19:20 - Odp: Bezstresowe wychowanie
18-07-2011 19:11 - Odp: Bezstresowe wychowanie
17-07-2011 00:53 - Odp: Bezstresowe wychowanie
16-07-2011 19:35 - Odp: Polska bez orła
16-07-2011 19:28 - Odp: Polska bez orła
16-07-2011 01:59 - Odp: Polska bez orła
16-07-2011 01:52 - Odp: Polska bez orła
10-07-2011 23:53 - Odp: Biblia a życie codzienne - pytanie do obeznanych z Biblią
10-07-2011 03:48 - Odp: Biblia a życie codzienne - pytanie do obeznanych z Biblią
22-06-2011 12:21 - Odp: Kościół da wolną rękę rodzicom
21-06-2011 23:38 - Odp: Plusy i minusy za wypowiedź
18-06-2011 08:14 - Odp: Co to za stworzenie boże ?
11-06-2011 20:52 - Odp: Parada gejów
06-06-2011 22:41 - Odp: Opóźnienia na Euro 2012
06-06-2011 14:00 - Odp: Opóźnienia na Euro 2012
03-06-2011 09:54 - Odp: Astro-Bazy
01-06-2011 05:30 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie.
31-05-2011 15:52 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie.
28-05-2011 07:25 - Odp: A kto nie wypije...
26-05-2011 14:32 - Odp: Komentarz do tekstu Al-Kaida, Ameryka i podwójne standardy
03-05-2011 02:26 - Odp: co ma począć humanistyczny umysł po maturze?
02-05-2011 06:37 - Odp: Zycie Intymne Ksiedza Biskupa Karola Wojtyly
27-04-2011 01:40 - Odp: Nie-wyborcy
08-04-2011 04:08 - Odp: Homoseksualizm Związki i Prawa
07-04-2011 10:06 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?...
07-04-2011 00:37 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?...
07-04-2011 00:14 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?...
07-04-2011 00:03 - Odp: Tylko nie peerelem!
05-04-2011 16:47 - Odp: Uświadom "katolikowi" że nim nie jest
05-04-2011 04:05 - Odp: NASA
05-04-2011 03:57 - Odp: Uświadom "katolikowi" że nim nie jest
29-03-2011 22:50 - Odp: Netbooki dla 6 latków!
21-03-2011 04:19 - Odp: Aaron Russo, człowiek, przez którego nie mogę spać.
17-03-2011 03:11 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę
17-03-2011 01:23 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę
14-03-2011 17:05 - Odp: Czy wygrają czy nie i co z tego może wyniknąć.
07-03-2011 14:14 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu
06-03-2011 23:51 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
26-02-2011 04:06 - Odp: Dlaczego?
25-02-2011 00:53 - Odp: "Kultura" chopinowska
25-02-2011 00:42 - Odp: Vikernes o Chrześcijaństwie
07-02-2011 03:25 - Odp: Boga nie ma, Bóg to ściema.
06-02-2011 15:46 - Odp: Dwa wzory zwalczania antysemityzmu w Polsce.
06-02-2011 01:46 - Odp: wolna wola a wszechwiedza Boga
05-02-2011 05:19 - Odp: Leczenie się a modlitwa
02-02-2011 18:30 - Odp: Rzymsko-Katolicka demokracja?
01-02-2011 23:49 - Odp: Rzymsko-Katolicka demokracja?
13-01-2011 14:47 - Odp: Powstanie warszawskie
07-01-2011 05:24 - Odp: Ateizm - zabobon XXI wieku
06-01-2011 23:25 - Odp: Jak połączyć religię z nauką?
29-12-2010 00:57 - Odp: Trochę kultury!
28-12-2010 06:46 - Odp: Pani Zosiu...
11-12-2010 23:18 - Odp: Dlaczego czarni lekkoatleci są najlepsi?
25-11-2010 00:45 - Odp: Jaruzelski na naradzie
20-11-2010 13:50 - Odp: Tylko nie na ludzi PO/PiS
11-11-2010 01:16 - Odp: Porozumienie 11 Listopada
10-11-2010 04:13 - Odp: Kłopot z PRLem
10-11-2010 04:04 - Odp: Kłopot z PRLem
10-11-2010 03:58 - Odp: Kłopot z PRLem
10-11-2010 03:50 - Odp: Kłopot z PRLem
10-11-2010 03:46 - Odp: Kłopot z PRLem
08-11-2010 14:53 - Kłopot z PRLem
05-11-2010 21:54 - Odp: Co mnie zwalilo z krzesla...
02-11-2010 23:04 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
24-10-2010 22:36 - Odp: "Niewdzięczny Ksiądz" - Wasze Komentarze
24-10-2010 02:25 - Odp: Uwagi w związku z debatą o in vitro
18-10-2010 20:34 - Odp: Faszyści , neonaziści , Jurek , Zawisza w jednej drużynie
16-10-2010 21:36 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami?
16-10-2010 21:29 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami?
16-10-2010 21:28 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami?
14-10-2010 16:14 - Odp: Czy Polska jest państwem prawa
14-10-2010 15:48 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami?
29-09-2010 23:43 - Odp: Dopalacze
29-09-2010 02:50 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie.
29-09-2010 02:47 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie.
27-09-2010 18:43 - Odp: Potrzebujemy rytuałów
19-09-2010 23:22 - Odp: Kiedy
01-09-2010 18:14 - Odp: Moje dziecko poszło do szkoły
25-08-2010 20:53 - Odp: Ateizm a homoseksualizm
15-08-2010 17:07 - Odp: Zdziczałe transgeniczne rośliny, a ekologia.
15-08-2010 04:55 - Odp: Polnische Wirtschaft vs. niemiecka przezorność ...
13-08-2010 19:41 - Odp: Krzyż wystawiony na Allegro
12-08-2010 22:58 - Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak
12-08-2010 22:48 - Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak
12-08-2010 22:34 - Odp: Starzy ludzie są zbędni, jak się ich pozbyć?
10-08-2010 16:34 - Odp: Deklaracja Kopenhaska
10-08-2010 14:02 - Odp: Akcja "Krzyż"
03-08-2010 22:23 - Odp: Akcja "Stop podwyżce podatku VAT o 1 p.%"
03-08-2010 22:06 - Odp: Czy to rasizm czy ignorancja?
03-08-2010 04:42 - Odp: Życie jest iluzją
30-07-2010 02:36 - Odp: Limity CO2, a sprawa polska
Razem: 131 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)