 |
Wypowiedzi czytelnika 24-07-2011 10:16 - Odp: argumenty siły 24-07-2011 01:14 - Odp: argumenty siły 23-07-2011 03:04 - Odp: kij w mrowisko 22-07-2011 23:58 - Odp: Wierność cd. 22-07-2011 07:07 - Odp: Nawałnica nad Warszawą 22-07-2011 07:03 - Odp: Czy racjonaliści umieją dyskutować racjonalnie. 20-07-2011 18:25 - Odp: Gazety i... czasopisma 19-07-2011 17:04 - Odp: Bezstresowe wychowanie 19-07-2011 17:00 - Odp: Bezstresowe wychowanie 18-07-2011 19:20 - Odp: Bezstresowe wychowanie 18-07-2011 19:11 - Odp: Bezstresowe wychowanie 17-07-2011 00:53 - Odp: Bezstresowe wychowanie 16-07-2011 19:35 - Odp: Polska bez orła 16-07-2011 19:28 - Odp: Polska bez orła 16-07-2011 01:59 - Odp: Polska bez orła 16-07-2011 01:52 - Odp: Polska bez orła 10-07-2011 23:53 - Odp: Biblia a życie codzienne - pytanie do obeznanych z Biblią 10-07-2011 03:48 - Odp: Biblia a życie codzienne - pytanie do obeznanych z Biblią 22-06-2011 12:21 - Odp: Kościół da wolną rękę rodzicom 21-06-2011 23:38 - Odp: Plusy i minusy za wypowiedź 18-06-2011 08:14 - Odp: Co to za stworzenie boże ? 11-06-2011 20:52 - Odp: Parada gejów 06-06-2011 22:41 - Odp: Opóźnienia na Euro 2012 06-06-2011 14:00 - Odp: Opóźnienia na Euro 2012 03-06-2011 09:54 - Odp: Astro-Bazy 01-06-2011 05:30 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 31-05-2011 15:52 - Odp: 19-stoletnia ukamienowana. Gdzie? Na Ukrainie. 28-05-2011 07:25 - Odp: A kto nie wypije... 26-05-2011 14:32 - Odp: Komentarz do tekstu Al-Kaida, Ameryka i podwójne standardy 03-05-2011 02:26 - Odp: co ma począć humanistyczny umysł po maturze? 02-05-2011 06:37 - Odp: Zycie Intymne Ksiedza Biskupa Karola Wojtyly 27-04-2011 01:40 - Odp: Nie-wyborcy 08-04-2011 04:08 - Odp: Homoseksualizm Związki i Prawa 07-04-2011 10:06 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?... 07-04-2011 00:37 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?... 07-04-2011 00:14 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?... 07-04-2011 00:03 - Odp: Tylko nie peerelem! 05-04-2011 16:47 - Odp: Uświadom "katolikowi" że nim nie jest 05-04-2011 04:05 - Odp: NASA 05-04-2011 03:57 - Odp: Uświadom "katolikowi" że nim nie jest 29-03-2011 22:50 - Odp: Netbooki dla 6 latków! 21-03-2011 04:19 - Odp: Aaron Russo, człowiek, przez którego nie mogę spać. 17-03-2011 03:11 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę 17-03-2011 01:23 - Odp: Rząd USA wzywa Polskę 14-03-2011 17:05 - Odp: Czy wygrają czy nie i co z tego może wyniknąć. 07-03-2011 14:14 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu 06-03-2011 23:51 - Odp: Pan Dawkins napisał ... 26-02-2011 04:06 - Odp: Dlaczego? 25-02-2011 00:53 - Odp: "Kultura" chopinowska 25-02-2011 00:42 - Odp: Vikernes o Chrześcijaństwie 07-02-2011 03:25 - Odp: Boga nie ma, Bóg to ściema. 06-02-2011 15:46 - Odp: Dwa wzory zwalczania antysemityzmu w Polsce. 06-02-2011 01:46 - Odp: wolna wola a wszechwiedza Boga 05-02-2011 05:19 - Odp: Leczenie się a modlitwa 02-02-2011 18:30 - Odp: Rzymsko-Katolicka demokracja? 01-02-2011 23:49 - Odp: Rzymsko-Katolicka demokracja? 13-01-2011 14:47 - Odp: Powstanie warszawskie 07-01-2011 05:24 - Odp: Ateizm - zabobon XXI wieku 06-01-2011 23:25 - Odp: Jak połączyć religię z nauką? 29-12-2010 00:57 - Odp: Trochę kultury! 28-12-2010 06:46 - Odp: Pani Zosiu... 11-12-2010 23:18 - Odp: Dlaczego czarni lekkoatleci są najlepsi? 25-11-2010 00:45 - Odp: Jaruzelski na naradzie 20-11-2010 13:50 - Odp: Tylko nie na ludzi PO/PiS 11-11-2010 01:16 - Odp: Porozumienie 11 Listopada 10-11-2010 04:13 - Odp: Kłopot z PRLem 10-11-2010 04:04 - Odp: Kłopot z PRLem 10-11-2010 03:58 - Odp: Kłopot z PRLem 10-11-2010 03:50 - Odp: Kłopot z PRLem 10-11-2010 03:46 - Odp: Kłopot z PRLem 08-11-2010 14:53 - Kłopot z PRLem 05-11-2010 21:54 - Odp: Co mnie zwalilo z krzesla... 02-11-2010 23:04 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 24-10-2010 22:36 - Odp: "Niewdzięczny Ksiądz" - Wasze Komentarze 24-10-2010 02:25 - Odp: Uwagi w związku z debatą o in vitro 18-10-2010 20:34 - Odp: Faszyści , neonaziści , Jurek , Zawisza w jednej drużynie 16-10-2010 21:36 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami? 16-10-2010 21:29 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami? 16-10-2010 21:28 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami? 14-10-2010 16:14 - Odp: Czy Polska jest państwem prawa 14-10-2010 15:48 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami? 29-09-2010 23:43 - Odp: Dopalacze 29-09-2010 02:50 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie. 29-09-2010 02:47 - Odp: Zgrzyt w pięknej rozmowie. 27-09-2010 18:43 - Odp: Potrzebujemy rytuałów 19-09-2010 23:22 - Odp: Kiedy 01-09-2010 18:14 - Odp: Moje dziecko poszło do szkoły 25-08-2010 20:53 - Odp: Ateizm a homoseksualizm 15-08-2010 17:07 - Odp: Zdziczałe transgeniczne rośliny, a ekologia. 15-08-2010 04:55 - Odp: Polnische Wirtschaft vs. niemiecka przezorność ... 13-08-2010 19:41 - Odp: Krzyż wystawiony na Allegro 12-08-2010 22:58 - Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak 12-08-2010 22:48 - Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak 12-08-2010 22:34 - Odp: Starzy ludzie są zbędni, jak się ich pozbyć? 10-08-2010 16:34 - Odp: Deklaracja Kopenhaska 10-08-2010 14:02 - Odp: Akcja "Krzyż" 03-08-2010 22:23 - Odp: Akcja "Stop podwyżce podatku VAT o 1 p.%" 03-08-2010 22:06 - Odp: Czy to rasizm czy ignorancja? 03-08-2010 04:42 - Odp: Życie jest iluzją 30-07-2010 02:36 - Odp: Limity CO2, a sprawa polska Razem: 131 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |
|