Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika taurus

14-09-2015 08:23 - Odp: Głupota europejska
14-08-2011 00:46 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
13-08-2011 23:52 - Odp: Pieprzenie w bambus, czyli wulgaryzmy stosowane.
02-08-2011 11:05 - Odp: Astronomia jest jak miłość, fizyka jak seks, a matematyka...
01-08-2011 08:21 - Odp: Kongres Nowej Prawicy - do pośmiania się ;) (?)
30-07-2011 22:39 - Odp: World of Witchcraft
26-07-2011 20:44 - Odp: Obalono prawo fizyki
25-07-2011 21:07 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
25-07-2011 10:39 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
25-07-2011 00:02 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
24-07-2011 23:25 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji
23-07-2011 21:35 - Odp: Emocje poniosły racjonalistów
23-07-2011 20:37 - Odp: Emocje poniosły racjonalistów
23-07-2011 19:04 - Odp: Emocje poniosły racjonalistów
23-07-2011 14:29 - Odp: Emocje poniosły racjonalistów
22-07-2011 10:37 - Odp: Motyl obraża uczucia religijne Polaków
21-07-2011 11:14 - Odp: Motyl obraża uczucia religijne Polaków
20-07-2011 00:55 - Odp: Jezus kontratakuje!
20-07-2011 00:36 - Odp: charyzmatycy czy szarlatani
16-07-2011 10:43 - Odp: Polska bez orła
16-07-2011 09:41 - Odp: Polska bez orła
13-07-2011 21:29 - Odp: Mordercofobia
13-07-2011 13:43 - Odp: Mordercofobia
13-07-2011 12:01 - Odp: Mordercofobia
11-07-2011 23:53 - Odp: Węgry na kolanach
09-07-2011 16:33 - Odp: "Polska najpiękniejszą kobietą w Europie"
07-07-2011 16:47 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 15:29 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 15:21 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 14:58 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 14:30 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 13:27 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
07-07-2011 12:57 - Odp: Walka ze szczepieniami.Troska o dzieci, czy atak ciemnogrodu?
03-07-2011 01:04 - Odp: Odmieniamy liczebniki - Rok dwa tysiące jedenasty !
02-07-2011 18:22 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
02-07-2011 14:29 - Odp: Młody, zdolny stanie przed sądem.
02-07-2011 13:29 - Odp: 69 posłów PO ~ a może by tak NAKAZAĆ kobietom rodzić ?
09-06-2011 00:07 - Odp: Paradoks Pinokia
05-06-2011 16:46 - Odp: Wieczność - "nieskończona ilość prób".
Razem: 39 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)