 |
Wypowiedzi czytelnika thedoctorwhy 22-11-2014 14:39 - Odp: Szkoła kipi okultyzmem!!! 30-10-2014 23:38 - Odp: Jak pokazać rozmówcy, że argument 'ja w to wierzę' jest zły? 30-10-2014 13:12 - Odp: Jak pokazać rozmówcy, że argument 'ja w to wierzę' jest zły? 30-10-2014 01:46 - Odp: Jak pokazać rozmówcy, że argument 'ja w to wierzę' jest zły? 22-02-2014 14:09 - Odp: Hipoteza upośledzenia. 22-02-2014 14:03 - Odp: Hipoteza upośledzenia. Razem: 7 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |