Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Andrzej.51

18-02-2009 21:55 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
18-02-2009 21:53 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
17-02-2009 18:07 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
16-02-2009 16:10 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
15-02-2009 03:15 - Odp: Funkcja dogmatów
15-02-2009 01:36 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
14-02-2009 22:08 - Odp: Czy wierzący naprawdę wierzą?
14-02-2009 22:02 - Odp: Czy wierzący naprawdę wierzą?
14-02-2009 22:00 - Odp: Czy wierzący naprawdę wierzą?
03-02-2009 23:35 - Odp: Kto napisał ewangelie?
03-02-2009 23:22 - Odp: Kto napisał ewangelie?
03-02-2009 16:40 - Odp: Młot Na Chrześcijan
03-02-2009 12:13 - Odp: Pielęgniarka straci pracę, bo modliła się za pacjentów
03-02-2009 11:11 - Odp: Kto napisał ewangelie?
03-02-2009 10:57 - Odp: Kto napisał ewangelie?
03-02-2009 10:28 - Odp: Młot Na Chrześcijan
03-02-2009 10:19 - Odp: Kto napisał ewangelie?
30-01-2009 22:37 - Odp: Kto napisał ewangelie?
30-01-2009 20:12 - Odp: Kto napisał ewangelie?
30-01-2009 19:20 - Odp: Kto napisał ewangelie?
30-01-2009 00:02 - Odp: Kto napisał ewangelie?
29-01-2009 22:16 - Odp: Kto napisał ewangelie?
29-01-2009 22:14 - Odp: Kto napisał ewangelie?
18-10-2008 21:26 - Odp: Dowcipy o mężczyznach
18-10-2008 20:29 - Odp: Dowcipy o mężczyznach
18-10-2008 18:14 - Odp: Dowcipy o mężczyznach
16-10-2008 14:49 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
12-10-2008 21:48 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
11-10-2008 20:08 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
11-10-2008 12:33 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
10-10-2008 23:29 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
10-10-2008 22:50 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
09-10-2008 22:51 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
09-10-2008 18:16 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
08-10-2008 19:52 - Odp: Do braci ateistów
08-10-2008 19:48 - Odp: Do braci ateistów
05-10-2008 20:29 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 01:50 - Odp: Jak zostałeś(aś)/nie zostałeś(aś) ateistą(tką)/agnostykiem(czką)
05-10-2008 01:26 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 01:18 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 01:08 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 00:59 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
30-09-2008 22:22 - Odp: Moja teoria nie wierzę że Jezus byl bogiem
30-09-2008 21:59 - Odp: moja teoria nie wierze ze jezus byl bogiem
30-09-2008 21:36 - Odp: Wolna wola
28-09-2008 23:32 - Odp: Do braci ateistów
28-09-2008 20:03 - Odp: Do braci ateistów
16-09-2008 16:02 - Odp: Do braci ateistów
16-09-2008 15:58 - Odp: Do braci ateistów
11-09-2008 19:45 - Odp: Do braci ateistów
07-09-2008 14:24 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
05-09-2008 23:30 - Odp: Do braci ateistów
04-09-2008 20:03 - Odp: Koszulki
01-09-2008 18:29 - Odp: Religia w szkole
31-08-2008 21:26 - Odp: Książki warte przeczytania
31-08-2008 20:43 - Odp: Pytanie do moderatorów
31-08-2008 20:22 - Odp: Religia w szkole
30-08-2008 22:50 - Odp: Religia w szkole
30-08-2008 22:33 - Odp: Religia w szkole
30-08-2008 21:13 - Odp: Religia w szkole
30-08-2008 21:11 - Odp: Religia w szkole
30-08-2008 00:01 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 23:52 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 23:24 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 20:51 - Odp: Religia w szkole
28-08-2008 21:46 - Odp: Religia w szkole
28-08-2008 13:19 - Odp: Religia w szkole
28-08-2008 12:35 - Odp: Religia w szkole
25-08-2008 12:17 - Odp: Do braci ateistów
23-08-2008 12:21 - Odp: Do braci ateistów
23-08-2008 12:19 - Odp: Do braci ateistów
15-08-2008 18:46 - Odp: Do braci ateistów
15-08-2008 15:29 - Odp: Do braci ateistów
11-08-2008 21:16 - Odp: Do braci ateistów
11-08-2008 21:01 - Odp: Do braci ateistów
08-08-2008 15:42 - Odp: Do braci ateistów
06-08-2008 20:16 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
06-08-2008 20:12 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
06-08-2008 20:09 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
06-08-2008 20:08 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
30-07-2008 10:44 - Odp: Czyste sumienie - "DROGA DO CHRYSTUSA"
29-07-2008 21:04 - Odp: Dla ułatwienia
28-07-2008 23:57 - Odp: Zagadki do rozwiązania
28-07-2008 19:01 - Odp: Dla ułatwienia
28-07-2008 00:08 - Odp: Zagadki do rozwiązania
27-07-2008 22:54 - Odp: Dla ułatwienia
27-07-2008 21:59 - Odp: Zagadki do rozwiązania
27-07-2008 15:47 - Odp: Kawały
27-07-2008 14:59 - Odp: Zagadki do rozwiązania
27-07-2008 13:41 - Odp: Zagadki do rozwiązania
27-07-2008 01:24 - Odp: Kawały
27-07-2008 01:15 - Odp: Zagadki do rozwiązania
26-07-2008 13:59 - Odp: Zagadki do rozwiązania
26-07-2008 09:50 - Odp: Zagadki do rozwiązania
26-07-2008 09:46 - Odp: Zagadki do rozwiązania
24-07-2008 07:57 - Odp: Spychologia po katolicku.
22-07-2008 12:30 - Odp: Rekolekcje w mediach
22-07-2008 10:51 - Odp: Do braci ateistów
21-07-2008 23:55 - Odp: Kompromis a konstytucja
19-07-2008 15:10 - Odp: Do braci ateistów
Razem: 2183 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)