 |
Wypowiedzi czytelnika Andrzej.51 30-05-2020 23:36 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 30-05-2020 22:34 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 30-05-2020 09:22 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 30-05-2020 09:17 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 28-05-2020 09:40 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 28-05-2020 08:37 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 27-05-2020 10:47 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 27-05-2020 10:43 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 27-05-2020 10:34 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 27-05-2020 10:31 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 25-05-2020 22:12 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 25-05-2020 00:23 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 25-05-2020 00:22 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 23-05-2020 19:35 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 23-05-2020 19:32 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 18-05-2020 22:43 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 18-05-2020 22:41 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 18-05-2020 22:37 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 18-05-2020 22:31 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 18-05-2020 22:26 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 17-05-2020 00:57 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 17-05-2020 00:55 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 16-05-2020 15:58 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 16-05-2020 15:54 - Odp: I stworzył Bóg człowieka na swój obraz i podobieństwo 27-04-2020 15:20 - Odp: Czy wirus się nie ima "konsekrowanych dłoni"? 27-04-2020 09:38 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 27-04-2020 09:37 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 27-04-2020 09:34 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 27-04-2020 09:33 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 27-04-2020 09:26 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 27-04-2020 09:25 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 24-04-2020 23:07 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 24-04-2020 23:04 - Odp: bez ograniczników 24-04-2020 22:59 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 24-04-2020 22:56 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 23-04-2020 13:46 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 23-04-2020 13:41 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 23-04-2020 13:31 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 22-04-2020 15:19 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 20-04-2020 06:10 - Odp: Czy boga nie ma - bo są.... ateiści??? 17-03-2020 14:33 - Odp: Czy ateiści to wiedzą? 17-03-2020 14:28 - Odp: Czy ateiści to wiedzą? 17-03-2020 14:23 - Odp: Czy ateiści to wiedzą? 17-03-2020 14:20 - Odp: Czy ateiści to wiedzą? 17-03-2020 13:56 - Odp: Czy ateiści to wiedzą? 11-03-2020 21:40 - Odp: Biblia, Tanach i pojmowanie Boga cz. I 11-03-2020 21:37 - Odp: Biblia, Tanach i pojmowanie Boga cz. I 11-03-2020 21:34 - Odp: Biblia, Tanach i pojmowanie Boga cz. I 10-03-2020 21:20 - Odp: Biblia, Tanach i pojmowanie Boga cz. I 10-03-2020 18:06 - Odp: Czy ateiści to wiedzą? 10-03-2020 12:38 - Odp: Biblia, Tanach i pojmowanie Boga cz. I 22-02-2020 09:54 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 22-02-2020 09:51 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 22-02-2020 09:45 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 21-02-2020 03:21 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 07-02-2020 21:53 - Odp: Grzegorz Braun A Kościuszko 05-02-2020 22:33 - Odp: Zapraszam do konkursu na udokumetowanie działania pro-ewolucyjneg 30-01-2020 19:16 - Odp: Zapraszam do konkursu na udokumetowanie działania pro-ewolucyjneg 30-01-2020 19:15 - Odp: Zapraszam do konkursu na udokumetowanie działania pro-ewolucyjneg 30-12-2019 15:38 - Odp: Moja dziewczyna nie chodzi do kosciola 30-12-2019 15:35 - Odp: Moja dziewczyna nie chodzi do kosciola 01-12-2019 20:25 - Odp: Jak to katolicki Bóg nierówno traktuje ludzi i diabły. 01-12-2019 20:19 - Odp: Jak to katolicki Bóg nierówno traktuje ludzi i diabły. 01-12-2019 20:02 - Odp: Jak to katolicki Bóg nierówno traktuje ludzi i diabły. 22-10-2019 15:05 - Odp: Pan Bóg przypomina nam o Swojej miłości do ludzi 22-10-2019 15:01 - Odp: Pan Bóg przypomina nam o Swojej miłości do ludzi 22-10-2019 14:27 - Odp: Pan Bóg przypomina nam o Swojej miłości do ludzi 22-10-2019 14:08 - Odp: Pan Bóg przypomina nam o Swojej miłości do ludzi 22-10-2019 13:58 - Odp: Pan Bóg przypomina nam o Swojej miłości do ludzi 07-10-2019 02:55 - Odp: Pan Bóg przypomina nam o Swojej miłości do ludzi 18-09-2019 00:06 - Odp: Pan Bóg przypomina nam o Swojej miłości do ludzi 10-08-2019 02:52 - Odp: LGBT - do czego nam to potrzebne 20-07-2019 18:57 - Odp: Jestem prorokiem 20-07-2019 18:55 - Odp: Jestem prorokiem 20-07-2019 18:52 - Odp: Jestem prorokiem 20-07-2019 18:50 - Odp: Jestem prorokiem 20-07-2019 18:48 - Odp: Jestem prorokiem 19-07-2019 15:03 - Odp: Jestem prorokiem 19-07-2019 11:52 - Odp: Jestem prorokiem 18-07-2019 22:20 - Odp: Jestem prorokiem 18-07-2019 21:03 - Odp: Jestem prorokiem 18-07-2019 20:46 - Odp: Jestem prorokiem 15-07-2019 11:28 - Odp: Jestem prorokiem 14-07-2019 21:38 - Odp: Jestem prorokiem 14-07-2019 17:33 - Odp: Jestem prorokiem 13-07-2019 23:39 - Odp: Jestem prorokiem 13-07-2019 11:11 - Odp: Jestem prorokiem 13-07-2019 09:34 - Odp: Jestem prorokiem 13-07-2019 09:31 - Odp: Jestem prorokiem 13-07-2019 09:29 - Odp: Jestem prorokiem 11-07-2019 00:52 - Odp: Jestem prorokiem 11-07-2019 00:50 - Odp: Jestem prorokiem 11-07-2019 00:46 - Odp: Jestem prorokiem 10-07-2019 17:56 - Odp: Jestem prorokiem 10-07-2019 17:54 - Odp: Jestem prorokiem 10-07-2019 13:32 - Odp: Jestem prorokiem 09-07-2019 23:29 - Odp: Jestem prorokiem 09-07-2019 23:21 - Odp: Jestem prorokiem 29-06-2019 09:23 - Odp: I znów heca w kościele! 28-06-2019 18:13 - Odp: I znów heca w kościele! Razem: 2183 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |