Dzieki za uwagi
>Proponuje zeby prz autorze postu wyswietlala sie data rejestracji w serwisie.
dobry pomysl
>Moze byc takze nr uzytkownika tzn ktorym z kolei zarejestrowanym jest piszacy.
Ale rejestracja dotyczy ogolnie serwisu a nie forum. To nie wskaże, który jest zarejestrowany na forum, bo nie ma odrebnej rejestracji dla forum. Kont czytelniczych jest jakos ponad 3100 i teraz takie numery ida, ale to nie sa wskazania tylko dla forum
>Skoro juz wyswietla sie liczba postow moznaby pomyslec nad wprowadzeniem rang uzytkownikow w zaleznosci od ilosci wypowiedzi
Moze byc, ale wiele wypowiedzi jest sztucznie nadymanych, czesto jakieś niepoważne przekomarzania się. Nie wiem czy to dobry pomysł
>Poza tym. wyniki biezacej ankiety mozna zobaczyc tylko jesli sie zaglosuje.
Chyba nie, jak sie jest zalogowanym to przy sondzie powinien byc link: zobacz wyniki sond
Generalnie wprowadzenie tego zależy od Michała, co uzna za sensowne.
|