Racjonalista - Strona głównaDo treści
Do redakcji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
28-09-2004 12:09Roman (1901 punktów)Do redakcji
Mam kilka uwag do sposobu funkcjonowania forum.
Proponuje zeby prz autorze postu wyswietlala sie data rejestracji w serwisie. Moze byc takze nr uzytkownika tzn ktorym z kolei zarejestrowanym jest piszacy. Skoro juz wyswietla sie liczba postow moznaby pomyslec nad wprowadzeniem rang uzytkownikow w zaleznosci od ilosci wypowiedzi - bylby to jakis element humorystyczny w tym jakze powaznym serwisie (moze jakis konkurs na nazwy?).
Poza tym. wyniki biezacej ankiety mozna zobaczyc tylko jesli sie zaglosuje. Proponuje dodac link do wynikow - dla tych co nie chca glosowac albo glosowali ale im wyekspirowaly cookie na dysku ...
pozdro
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Dzieki za uwagi

>Proponuje zeby prz autorze postu wyswietlala sie data rejestracji w serwisie.

dobry pomysl

>Moze byc takze nr uzytkownika tzn ktorym z kolei zarejestrowanym jest piszacy.

Ale rejestracja dotyczy ogolnie serwisu a nie forum. To nie wskaże, który jest zarejestrowany na forum, bo nie ma odrebnej rejestracji dla forum. Kont czytelniczych jest jakos ponad 3100 i teraz takie numery ida, ale to nie sa wskazania tylko dla forum

>Skoro juz wyswietla sie liczba postow moznaby pomyslec nad wprowadzeniem rang uzytkownikow w zaleznosci od ilosci wypowiedzi

Moze byc, ale wiele wypowiedzi jest sztucznie nadymanych, czesto jakieś niepoważne przekomarzania się. Nie wiem czy to dobry pomysł

>Poza tym. wyniki biezacej ankiety mozna zobaczyc tylko jesli sie zaglosuje.

Chyba nie, jak sie jest zalogowanym to przy sondzie powinien byc link: zobacz wyniki sond

Generalnie wprowadzenie tego zależy od Michała, co uzna za sensowne.
Roman (1901 punktów)
>>Moze byc takze nr uzytkownika tzn ktorym z kolei zarejestrowanym jest piszacy.
>
>Ale rejestracja dotyczy ogolnie serwisu a nie forum. To nie wskaże, który jest zarejestrowany na forum, bo nie ma odrebnej rejestracji dla forum. Kont czytelniczych jest jakos ponad 3100 i teraz takie numery ida, ale to nie sa wskazania tylko dla forum

Wlasnie to mialem na mysli

>
>>Skoro juz wyswietla sie liczba postow moznaby pomyslec nad wprowadzeniem rang uzytkownikow w zaleznosci od ilosci wypowiedzi
>
>Moze byc, ale wiele wypowiedzi jest sztucznie nadymanych, czesto jakieś niepoważne przekomarzania się. Nie wiem czy to dobry pomysł

No tak, zwlaszcza ostatnio sie to pojawia, generalnie zauwazylem to, od kiedy licznik owiedzin przyspieszyl
Edit: Poza tym, licznik postow tez nie mowi nic otym, ile z nich bylo sensownych %-P

>
>>Poza tym. wyniki biezacej ankiety mozna zobaczyc tylko jesli sie zaglosuje.
>
>Chyba nie, jak sie jest zalogowanym to przy sondzie powinien byc link: zobacz wyniki sond
>
Nim sie zaglosuje widac tylko link do wynikow poprzednich sond.

Generalnie, obstawalbym przy dacie rejestracji i nr usera

PS A gdzie podziewa sie Michal?
--
RG

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365