Tak sie zastanawiałem po przeczytaniu myśli Piłsudskiego o tym że Polacy NIE MOGĄ ŻĄDZIĆ WE WŁASNYM KRAJU BO TO PROWADZI DO WARCHOLSTWA itp.............. i jak nam mówi historia jest podobnie i czy możemy sobie wypracować NORMALNY model RP bez złodziejstwa afer itp. Jak myślicie ? |