Tego jeszcze "nie grali".... Cytat:Prawie 50 księży z całej Polski wzięło udział w szkoleniu z poszukiwania świętych, jakie zorganizowała krakowska kuria. Duchowni uczyli się m.in., jak udowadniać cuda miasta.gaz(*)edium=Nlt&utm_campaign=1077762Okazuję się, ze Kraków to nie tylko "święte" miasto w porównaniu z taką Warszawą, ale również przoduje w "produkcji świętych" różnej maści. Cytat:Archidiecezja krakowska to potentat w ilości rozpoczętych procesów beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych. W Watykanie rozpatrywanych jest już 20 procesów związanych z kandydatami na ołtarze z Krakowa. Dziesięć toczy się w jeszcze w diecezji. W całej archidiecezji takich spraw jest ponad 100.
Zakrawa to na jakiś ponury żart, niestety nim nie jest. Czegoś tak absurdalnego dawno nie słyszałem..... specjaliści od poszukiwań świętych !!! PS. Najlepszy jest jeden z komentarzy "Gazety": Cytat:Miodzio! Proponuję jeszcze szkolenia - jak policzyć diabły na końcu igły; jak gromnicą odpędzać pioruny i jak nowocześnie palić czarownice. autor: krakower |