Wybierz jakieś spokojne miejsce (kawiarnia w Centrum itp.). Ustal z góry termin (np. sobota o 16:00) . Daj informację o spotkaniu na Forum (na 5-7 dni wcześniej) i czekaj o umówionej porze w umówionym miejscu.
Życzę powodzenia!
PS. Pamiętaj, że to Ty - jako organizator i pomysłodawca - masz obowiązek *arbitralnie* ustalić czasoprzestrzenną lokalizację zebrania. Natomiast jak zaczniesz "demokratycznie" ustalać termin z innymi, potencjalnymi uczestnikami, to prawdopodobnie nigdy nie dojdziecie do konsensusu (bo jednemu nie pasuje wtedy, drugiemu pasuje kiedy indziej, tamten chciałby przyjść, a nie może, a inny może, ale nie chce, itd.).
Wyjdź z domu - może przed Twoim blokiem dyskutują racjonaliści!
|