Zapraszam na VI Kongres Republikański pod wielce wymownym tytułem:
"W PUŁAPCE REGULACJI". W czasach gdy rozpowszechnianych jest mnóstwo dezinformacji, obwiniających za kryzys gospodarkę rynkową, a nie odstępstwa od niej, warto posłuchać o tym jak wygląda etatystyczna rzeczywistość.
Będzie mowa m.in. republikańskiej koncepcji wolności a deregulacja, o regulacjach i deregulacjach jak deregulować.
Kongres Republikański odbędzie się w Sali Konferencyjnej na I piętrze kamienicy, w której mieści się siedziba Fundacji Republikańskiej, przy ul. Kopernika 30 w Warszawie.
Koszt uczestnictwa wynosi w przedpłacie na konto: 30 zł dla uczniów i studentów, 45 zł dla pozostałych
Numer konta: 84 2490 0005 0000 4520 9156 1754
Tytuł przelewu: "KONGRES - Imię i Nazwisko"
Poza przelewem organizatorzy proszą również o imienne zgłoszenie poprzez formularz na stronie
kongres.republikanski.org/Koszt uczestnictwa w dniu Kongresu:
35 dla uczniów i studentów, 50 zł dla pozostałych
W cenie opłaty kongresowej jest kawa i obiad. Kongres organizowany jest w formule non-profit, co oznacza, że opłata jest pobierana w celu pokrycia wszystkich kosztów organizacji.
Partnerami Kongresu Republikańskiego są m.in takie organizacje jak:
Fundacja Obywatelska Odpowiedzialność,
Fundacja Aurea Libertas,
Stowarzyszanie Koliber,
IUS et LEX i inne