21.02.2012, 17:30 Cafe Misja ul. Gołębia 1, Poznań "Serdecznie zapraszam Was na drugie spotkanie Racjonalistów w Poznaniu. Ze względu na to, że: a) w innych lokalach jest tłok i hałas, b) wszystkie inne proponowane lokale są IMO zbyt małe, c) ... i jeszcze niekiedy chcą, bezczelni, >50 zł za rezerwację  ... ...spotkanie odbędzie się w dotychczasowej lokalizacji - tym bardziej, że "Cafe Misja" okazała się być bardzo przyjemnym miejscem. Mnie niestety nie będzie, ale za to na spotkaniu na pewno pojawi się prezes PSR, Jacek Tabisz. Prawdopodobnie przybędzie też przewodnicząca Oddziału Dolnośląskiego - Kaja Bryx. CELE spotkania: 1. Nawiązanie nowych kontaktów (zapraszajcie znajomych przez FB!). 2. Ustalenie 1-2 osób, które będą organizowały przyszłe spotkania. 3. Dyskusja z prezesem PSR nad aktualnymi wydarzeniami oraz inicjatywami PSR. 4. Ew. dyskusja nad przyszłym miejscem spotkań. Życzę Wam powodzenia! A. R. Gutowski" |